Spotkanie Rodzinne Blogerek Parentingowych

Już w najbliższą sobotę 25 maja br. będę brać udział w wyjątkowym wydarzeniu – sama je sobie wymyśliłam, zorganizowałam, wymarzyłam. Będzie bosko!

To, że lubię spotykać się z ludźmi nie podlega żadnej wątpliwości – jestem zwierzęciem stadnym, najchętniej spędzam czas z rodziną i znajomymi, ale od 14 miesięcy mam nową blogo-rodzinę 🙂

Z niektórymi dziewczynami znamy się już ponad rok! Są dni, kiedy czytam wszystkie ulubione blogi, mam czas i komentuję. Ostatnio wpadam tylko do zaprzyjaźnionych mam i patrzę, co u nich słychać, bo Gabi jest coraz sprawniejsza i trzeba mieć ją ciągle na oku 🙂

Jednak czuję jakąś szczególną więź z innymi mamami po drugiej stronie ekranu. Może to rok 2012 sprawił, że ta więź trwa i jest coraz mocniejsza?

Dlatego też postanowiłam razem z Agatą i Moniką zorganizować spotkanie blogerek. Podeszłam do tego trochę egoistycznie: po prostu chciałam poznać inne mamy – porozmawiać nie tylko wirtualnie, ale też realnie. Agatę miałam przyjemność widzieć w Warszawie już wcześniej, ale przecież jest tyle innych dziewczyn, które lubię, czytam i znam w blogosferze.

Skąd pomysł: Piknik Rodzinny Blogerek Parentingowych. Ponieważ wszędzie jeżdżę z Kubą i Gabi, uznałam, że taka impreza blogo-rodziny powinna obejmować też realną rodzinę, czyli dzieci i partnerów blogowych koleżanek. I tak też będzie. Spotykamy się już za 2 dni w Warszawie. Uczestniczkami będą blogerki, które odwiedzamy, czytamy, komentujemy i w końcu zobaczymy w realu – a nie tylko na szklanym ekranie, jak do tej pory.

Chcemy wspólnie spędzić czas, ale też porozmawiać na tematy ważne:

  • „Dlaczego Polacy nie chcą i nie mogą mieć dzieci”
  • „Savoir Vivre w blogosferze parentingowej”

 

Kto jeszcze nie brał udziału w ankiecie na temat? Serdecznie zapraszam na Piknik Rodzinny – Panel dyskusyjny, gdzie można obejrzeć materiał do dyskusji, którą poprowadzi Stella Gonet z bloga Pół człowiek – pół matka 

Partnerować będą znakomite marki:

Udział w Pikniku Rodzinnym potwierdziło też wielu gości, między innymi Pani Prezes z Fundacji Dzieci Niczyje.
Patronuje: Radio Bemowo oraz Moje Miasto Warszawa.

Jednak najważniejsze, że w końcu poznam wspaniałe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju dziewczyny!
Marla, Matrioszka, Bogna, Alicja, Nishka, Elwira, Ania, Monika, Ewelina, Daria, Sabina, Kasia, Koralowa, Matylda, Ania, Joanna, Bogna i Stella, już nie mogę doczekać się spotkania z Wami!

Wiem, że chęć na piknikowanie z nami wyraziło wiele mam blogerek, niestety Kawiarnia Lemonka to nie Multikino 😉 Następnym razem zorganizujemy imprezę na Stadionie Narodowym!