Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

Blog Day 2014, zwycięzcy z Wrocławia!

Emocje, emocje, emocje! Nie myślałem, że będzie ich aż tyle.

Po pierwsze te związane z byciem jurorem – przychodzi taki moment, że zaczynasz czuć tę moc odpowiedzialności – to moment, kiedy sala się zapełnia i zaczynasz widzieć, że TE BLOGI to fizyczni, prawdziwi, super ludzie.

Po drugie te związane z wyjściem na scenę i powiedzeniem kilku sensownych słów do tychże zgromadzonych.

Kolejne emocje to te, już “po wszystkim”. Kiedy można porozmawiać, zrobić zdjęcia, poznać się, “pomacać” w realu 🙂 , stanąć w kółku i gadać, gadać, gadać a potem już usiąść na kanapie i… dalej gadać, gadać, gadać.

Niezmiernie miło było poznać dziś te niepowtarzalne osobowości, kolorowe charaktery, poczuć ich ekspresję. To strasznie męczące (tak, po tym ładunku emocji padam teraz na ryj 😛 ) i niesamowicie inspirujące i… chcemy więcej i więcej! Do zobaczenia więc na kolejnych imprezach!

Dziś Blog Day – święto wszystkich blogerów. Tradycją tego dnia jest też to, że można dziś polecić swoje ulubione blogi. To polecamy! A że na gorąco mamy sześć oficjalnie najlepszych blogów z Dolnego Śląska, to… łapcie!

W kategorii:

 

RODZINA

bobobebe.pl

bobobebe

DOM i WNĘTRZA

simplyhomeabout.blogspot.com

simply

MODA i URODA

balakier-style.pl

balakier

WROCLOVE

emite.wordpress.com

emite

PASJE i LIFESTYLE

zapetlone.pl

zapetlone

BLOG INTERNAUTÓW

odd.wroclaw.pl

odd

 

 POLECAMY!

P.S. A ja coś czuję, że nie wytrzymam i już niedługo polecę Wam jeszcze kilka innych wyjątkowych miejsc, które blogosfera dolnośląska wydała na świat, bo mając okazję poznać dziś ich autorów zostałem oczarowany. Dziś póki co miejsca oddaję tym zwycięskim!

 

Komentarze