Dłuuugi weeekend z atrakcjami, czyli teatr w Hotelu Ossa

Tak zwane długie weekendy nie muszą być czasem, który w większości spędzamy w domu lub przed telewizorem u rodziny. W tym roku postanowiliśmy całą rodziną wybrać się do Ossy i już dzisiaj stąd Was pozdrawiamy!

 

W długi weekend listopadowy 9-11 listopada Hotel Ossa przygotował coś dla rodziców oraz dla dzieci. W tym czasie odbędzie się spektakl Teatru Kwadrat „BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE” oraz całodzienne animacje dla dzieci i warsztaty teatralne dla wszystkich!

Teatr, kolacja i basen

W teatrze byłam… wieki temu. Dlatego cieszę się, że w niedzielę teatr przyjedzie do mnie 😉 A sztuka, w której gra niesamowita Ewa Kasprzyk, największe ciacho PL Paweł Małaszyński, przepiękna Ilona Chojnowska lub genialna Marta Żmuda -Trzebiatowska albo urocza Katarzyna Glinka (te trzy aktorki grają zamiennie) oraz Marcin Kwaśny znany z serialu Szpilki na Giewoncie będzie prawdziwą przyjemnością dla oka i ducha.

Typowy polski blok. Typowe malutkie mieszkania.
W jednym z nich – typowy „moherowy beret”. W drugim – typowy gej. Ona jest już na emeryturze. Jej życie koncentruje się wokół telewizji, toruńskiego radia, religii oczywiście, i córki, która wyprowadziła się z domu i praktycznie zerwała kontakty z matką. 

On rozpaczliwie szuka miłości. Akceptuje swoją orientację, ale nie potrafi odnaleźć swojej drugiej połowy i nawiązać żadnej trwałej relacji emocjonalnej. Jego gorączkowe poszukiwania „Księcia z Bajki” sprowadzają się do serii przygodnych kontaktów seksualnych.

Oboje są samotni i nieszczęśliwi. Oboje się nienawidzą. I to jak się nienawidzą! Anna obwinia Pawła za całe zło i zepsucie, on widzi w niej uosobienie hipokryzji i religijnego fanatyzmu. Oboje zatruwają sobie nawzajem życie ze wszystkich sił, prześcigając się w wymyślaniu coraz bardziej dokuczliwych złośliwości. Nakręcająca się spirala nienawiści musi doprowadzić wreszcie do nieoczekiwanego zwrotu akcji.

upiór w moherze

Oprócz tego Hotel organizuje uroczystą kolację 11 listopada oraz warsztaty teatralne dla dorosłych – może się przejdę? 😀 Dodatkowo mam zamiar codziennie pływać na basenie, wylegiwać się w saunie, grzać tyłek w jacuzzi i chodzić na spacery – jeżeli tylko nie będzie padał deszcz. Póki co pada, więc sauna i basen wygrywają!

Dla dzieci Ossa przewidziała jeszcze więcej:

bajkowy teatr dla dzieci „Igraszka” z przedstawieniem pt. „Podróż za horyzont”,

Bal Halloween w dniu 10.11.2014,

gry i zabawy z animatorami przez cały dzień,

warsztaty teatralne oraz wspólny spektakl dzieci i dorosłych.

Teatralny weekend listopadowy

Będzie więc coś dla ciała i dla ducha, coś dla mamy, taty i dla Gabi. Wiem, że niesamowicie wypocznę (jedzie z nami „opiekunka” dla Gabi 🙂 ), wrócę wyższa o 5 kg – kuchnia w Ossie jest bardzo dobra – ale mam nadzieję, że wszystkie kalorie spalę na basenie 😀 . A jeśli ktoś z Was będzie w okolicy to dajcie znać! Ostatnio spotkaliśmy w Ossie Asię z Oleńką (buziaki dziewczyny!), może tym razem znowu kogoś poznamy? 😉

AKTUALIZACJA: już poznaliśmy! Jest tu Marcin z… żoną oczywiście i czwórką córek! Własnych – ma chłop power! Marcina może już znacie z bloga Arena Kultury, ale właśnie dziś ruszył z nowym – SuperTATA. A do tego ma urodziny, przemilczymy które to, bo młodzian z niego, ale zróbcie mu LAJKI na tę okoliczność! Fanpage SuperTATY tutaj.

ossa5 20130916_ab0_8959 20130916_img_0629

ossa1ossa2ossa3

ossa, hotelossa.pl

img_4698

Partnerem publikacji jest Hotel Ossa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.