See Bloggers zimą, czyli winter is blogging! Co to się działo! Relacja!

Poprzedni weekend spędziliśmy nad morzem. Zima i morze? Tak! A to za sprawą See Bloggers!

O imprezie można było przeczytać: Druga z kolei edycja konferencji przygotowanej dla blogerów przez specjalistów z zakresu marketingu. Dostarczymy Ci wiedzę, narzędzia, inspirację, wartościowe kontakty i sporą dawkę rozrywki!

300 BLOGERÓW – kulinarni, modowi, lifestylowi, technologiczni, parentingowi – wszyscy!

18 SPECJALISTÓW tylko praktyczne informacje, tylko najlepsi z najlepszych, zero lania wody!

48 GODZIN intensywna integracja, przyspieszona edukacja, tego jeszcze nie przerabialiście!

Na weekend do Gdyni pojechaliśmy przez Szczecin. W czwartek w Szczecinie odbywał się event pod tytułem “Czwartkowe Spotkania Social Media Szczecin”. Mieliśmy tam prelekcję pod tajemniczym tytułem: “Oczekując na sukces – nowicjusze w social media”. Spotkanie było niesamowite. Nasze wystąpienie planowo miało trwać 30 minut a trwało 1 godz. 30 minut! Było wspaniale! Wpis o tym wydarzeniu (łącznie z prezentacją tam pokazaną!) już JUTRO!
Zrzut ekranu 2015-01-28 o 21.01.19
Następnego dnia po śniadaniu wsiedliśmy w samochód i już po 5 godzinach znaleźliśmy się w Gdyni. Na See Bloggers zaprosiła nas Viola, którą poznałam na Blog Forum Gdańsk i nikogo więcej nie znaliśmy – jeszcze prócz Ani i Kuby, których poznaliśmy w listopadzie we Wrocławiu na wspólnym evencie.
O pierwszej edycji See Bloggers słyszeliśmy różne rzeczy a każdy z naszych rozmówców polecał tę imprezę. Jesteśmy częścią blogosfery nie od dziś, więc razem z Kubą postanowiliśmy, że weźmiemy udział w See Bloggers właśnie po to, by poznać fajne osoby.
Dzień pierwszy odznacza się dużą interaktywnością, wzmacnianiem relacji i budowaniu sieci kontaktów zarówno pomiędzy blogerami jak i na linii bloger-marka oraz bloger-agencja. Przeprowadzane warsztaty i panele dyskusyjne będą stymulowały integrację.
Pierwszego dnia wpadłam w paszczę lwa i wysłuchałam niesamowitego warsztatu z COPYWRITINGU, który prowadził Piotr Bucki – serdecznie polecam! Później byłam uczestnikiem warsztatów makijażowych FM GROUP, a następnie zrobiłam sobie maseczkę na warsztatach kosmetycznych ORGANIQUE. Dzień w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym zakończyły dwa panele dyskusyjne. A o 20:00 rozpoczęła się IMPREZA INTEGRACYJNA W COCO CHANNEL Z GRANT’S WHISKY.
Dzień drugi jest merytoryczny. To przede wszystkim wykłady w 3 panelach związanych z hasłami przewodnimi imprezy: jakością, odpowiedzialnością i relacjami w blogosferze.
Niedziela była czysto prelekcyjna i było mi bardzo miło, bo mogłam wysłuchać na żywo:
  • Jakuba Prószyńskiego “Tajemnice Facebooka”,
  • Moniki Czapliciej „Zła sława ciągnie się jak gumka od majtek”,
  • Artura Jabłońskiego  „Czego Pigmalion uczy o blogowaniu?”

W niedzielę po południu wykład miał MIKOŁAJ WINKIEL „Dlaczego liderzy opinii w internecie to największa siła”, oaza spokoju i mądrości TOMASZ SULEWSKI  “Czego bloger może nauczyć się od marki” oraz mega profesjonalny doradca PAWEŁ LIPIEC „Jak Cię widzą…, czyli bloger oczyma marki”.

See Bloggers od początku do końca to impreza przemyślana, świetnie zorganizowana i scalająca środowisko blogerów. Ja osobiście poznałam niesamowite dziewczyny nie tylko z mojej sfery:
  • Angelika z Łodzi ma inspirujący blog – vlog Ugotowani.tv
  • Magda z Trójmiasta jest mamą dwóch córeczek w życiu i na blogu Matka-Polka.pl
  • Elwira z Wrocławia prowadzi świetny blog o nowych technologiach dla kobiet JakOnaToRobi.pl
  • Hania, której okazałam się inspiracją w założeniu swojego bloga – trzymam mocno kciuki za omatkowariatko.pl

I wisienką na torcie jest Michał, autor dwóch książek i fascynującego bloga o pieniądzach i karierze, seksie i stylu życia volantification.pl

 

Nie droga, ale na­pot­ka­ni na niej ludzie są najważniejsi. I właśnie za to dziękuję See Bloggers!

 

Zdjęcia: kotkowicz.pl, Agnieszka Tybuszewska

001see bloggers 002see bloggers 003see bloggers 004see bloggers 005see bloggers 006see bloggers 007see bloggers 008see bloggers 009see bloggers 010see bloggers 011see bloggers 012see bloggers 013see bloggers 014see bloggers 015see bloggers10926261_758565940893580_6943351336552937830_o017see bloggers 018see bloggers 019see bloggers 020see bloggers123

Komentarze