Moja boho stylizacja na BFG: sukienka, futro i płaski but

Pierwsze Blog Forum Gdańsk, na którym byłam miało miejsce w listopadzie 2013, drugie w październiku 2014, a w tym roku był to wrzesień 2015. Mimo tego, że piękna polska jesień potrafi być bardzo ciepła, postanowiłam zadbać o to, by w czasie całego weekendu coś mnie grzało – i to była bardzo dobra decyzja!

Wspominałam już kiedyś, że bardzo lubię sukienki: eleganckie, sportowe, kasualowe – słowem: wszystkie! Uważam, że to właśnie nasz niesamowity przywilej, że my, kobiety, możemy zakładać sukienki, bo każdą inną garderobę dzielimy z mężczyznami. Nie dziwi kobieta w koszuli i spodniach, w garniturze, a dla odmiany Szkoci nawet biegają w spódniczkach, ale w sukience jeszcze nigdy żadnego faceta nie widziałam (księża się nie liczą, poza tym to jest sutanna!)

100001stylizacja bfg

 

Uwielbiam nosić kiecki dlatego na pierwszy dzień BFG wybrałam jasną sukienkę z nowej kolekcji marki Medicine w kolorowe wzory – dostępna TUTAJ. Jej wzór skojarzyłam z boho, w którym ostatnio bardzo dobrze się czuję. Do sukienki dobrałam HIT sezonu! Kamizelka Bohemian to narzuta wykonana z ekologicznego futra – szczegóły TUTAJ.


100001stylizacja bfg 100003stylizacja bfg100011stylizacja bfg 100004stylizacja bfg 100005stylizacja bfg 100007stylizacja bfg 100008stylizacja bfgselma medium michael kors

 

Kamizelka prezentuje się niesamowicie ciekawie, ale najważniejszy dla mnie był fakt (a ja z natury jestem bardzo praktyczna), że ona grzeje, jak prawdziwy zimowy kożuszek! Taka funkcja liczy się zwłaszcza jesienią i zimą! I właśnie ta część garderoby będzie zawsze i wszędzie mnie ocieplać 🙂 W kamizelce czułam się bardzo komfortowo! Mogłam w niej chodzić cały dzień, a jak było mi za ciepło, bo atmosfera momentami na sali była bardzo gorąca, to ją zdejmowałam i przewieszałam przez ramię.

Całą stylizację ograłam brązowymi butami Gino Rossi i torebką Michael Kors Selma Medium.

 

Tak ubrana czułam się najlepiej, było mi ciepło i wygodnie 😀 Boho stylizacja mocno w duszy mi gra, bo właśnie tak ubrana jestem gotowa na podbój świata!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.