Ta aplikacja potrzebna jest każdej z nas i każdemu z was

Nie jestem typem wielkiego zakupoholika. Dlatego zawsze przed każdym ważnym wydatkiem sprawdzam daną rzecz w sklepie stacjonarnym, a później biegnę do kompa, aby porównać cenę. Tak właśnie było w przypadku naszego sprzętu AGD w domu – czasami różnica wynosi kilkaset złotych, więc warto poczekać kilka dni i upragnioną rzecz kupić taniej.

 

Bardzo często łapię się na tym, że w zasadzie każdy produkt, który widzę online zaraz sprawdzam na Ceneo – lubię wiedzieć, ile coś kosztuje, więc ten serwis zakupowy jest mi dobrze znany od lat. Z Ceneo dowiaduję się, jaka jest cena danego produktu w różnych sklepach online, warunki dostawy, poznaję opinię innych osób na temat produktu – tu oczywiście ostrożnie, najlepiej czytać te ze znaczkiem Zaufanych Opinii, bo pochodzą od prawdziwych klientów 🙂 W każdym razie to praktyczna porównywarka ofert! A od września w aplikacji mobilnej – na smartfony – mamy w niej nową, ciekawą opcję.

 

Każdy z nas ma ten problem

Jak duży jest Twój portfel? Założę się, że nie jest leciutki, jak piórko. Ja ostatnio złapałam się na tym, że wychodząc z domu na zakupy zostawiam portfel w domu, a biorę w rękę tylko telefon i kartę płatniczą. I zdarza się, że nie mogę „nabić” sobie punktów w Tesco, bo nie mam karty ze sobą. Bywało też tak, że kartę Orlenu miałam w swoim portfelu, a kiedy Kuba jechał tankować paliwo to nie mógł dodać punktów na stacji. Niedawno też byliśmy w salonie Apartu i Kuba przymierzał się do zakupu zegarka, w międzyczasie został zapytany o kartę klienta – przypomniał sobie, że ma, bo dostał ją kiedy… kupował pierścionek zaręczynowy dla mnie 😉 – siedem lat temu! Jak myślicie miał tę kartę teraz przy sobie? No raczej, że nie, nawet nie wie gdzie ją posiał. I niezły procent przeszedłby koło nosa, więc nie kupił, bo postanowił poszukać karty w domu – do dziś jej nie znalazł 😛 .

 

Wszystkie rabaty w jednym miejscu

A teraz tego rodzaju problemy zostały rozwiązane! Wystarczy ściągnąć aplikację Ceneo i dodać do niej wszystkie swoje karty lojalnościowe. Aplikacja dostępna jest zarówno na IOS jak i Androida oraz Windows Phone. Weszłam w App Store i po chwili apka była widoczna w moim telefonie (screen 1). Po kliknięciu w aplikację pojawia się jej Strona główna (screen 2). Na jej dole mamy informacje takie jak: Kategorie (Komputery, Budowa i remont, Moda, Sprzęt AGD, więcej). Natomiast na pasku Menu jest: Główna, Karty, Ulubione, Moje Ceneo, Więcej. Warto powchodzić sobie w te wszystkie opcje, ale ja dziś mam zamiar przybliżyć Wam temat Karty.

 

Jak to zrobić?

Wchodząc w opcję Karty pojawia się informacja z prośbą o zalogowanie za pomocą: FB, G+, Ceneo, Allegro lub Zarejestruj się (screen 3). Kliknęłam opcję FB i następnie OK (screen 4), a już po chwili mogłam dodawać moje karty lojalnościowe do Aplikacji (screen 5).

Marki w Ceneo ułożone są alfabetycznie, numer karty można zeskanować lub wpisać ręcznie (screeen 6). Zaczęłam od mojej Karty Programu Douglas – wpisałam numer ręcznie i po sekundzie Karta była dostępna w aplikacji. Następnie wzięłam do ręki Klub Gino Rossi – kliknęłam opcję „Zeskanuj kod karty” i pojawiło się okienko z czerwonym paskiem, najechałam paskiem na kod i karta również pojawiła się w aplikacji (screen 7).

Miłym ułatwieniem jest wyszukiwarka marek – po wpisaniu liter np.: „Ka” zaraz pojawiło się KappAhl i tę kartę również dodałam do apki (screen 9). Na ostatniej grafice widoczne są moje karty, chcąc zobaczyć wszystkie należy zjechać niżej (screen 10). Kuba ma Androida i proces u niego wygląda identycznie.

 

Ceneo2

 

Opcja zachowania wszystkich kart lojalnościowych i rabatowych w aplikacji Ceneo to moim zdaniem duże wybawienie dla wszystkich zapominalskich i tych, którzy cenią sobie lekkość podczas zakupów oraz wygodę. Nie miałam zbyt dużo swoich kart, ledwie 10, ale te 10 plastików w portfelu i tak potrafiło czasami nieźle zirytować człowieka. Przegródki w portfelu bywają ciasne, kartę ciężko się wyciągało, a później chowało. Zdarzało się też tak, że cała kolejka stała za mną, a ja motałam się, żeby wydobyć w gąszczu innych kart tę właściwą. Dlatego opcja jednego wirtualnego miejsca, gdzie są wszystkie karty wydała mi się na tyle kusząca, że zrobiłam to bez wahania! A cała akcja, łącznie ze ściąganiem aplikacji i skanowaniem moich kart zajęła niecałe dwie minuty!

Aplikacja jest dostępna na wszystkie systemy mobilne – iOS, Android i WindowsPhone. Mam nadzieję, że taka aplikacja będzie dla Was równie pomocna i że nie znaliście jej wcześniej 😉

Link dla posiadaczy smartfonów z Androidem TUTAJ
Link dla posiadaczy smartfonów z IOS TUTAJ

Z filmu dowiecie się jak zainstalować aplikację

 

A my z Karty lojalnościowej w telefonie aktualnie korzystamy bez przerwy! O tak korzystamy!

 


untitled (7 of 99)-2
untitled (1 of 99)-2 untitled (3 of 99)-2 untitled (10 of 99)-2 untitled (24 of 99)-21untitled (14 of 99)-2untitled (15 of 99)-2 untitled (32 of 99)-22 untitled (34 of 99)-2 untitled (35 of 99)-2 untitled (38 of 99)-2 untitled (40 of 99)-2 untitled (42 of 99)-2 untitled (46 of 99)-2 untitled (47 of 99)-24 untitled (51 of 99)-2 untitled (60 of 99)-2 untitled (61 of 99)-2 untitled (63 of 99)-2 untitled (64 of 99)-2 untitled (65 of 99)-2 untitled (69 of 99)-23 untitled (71 of 99)-25 untitled (73 of 99)-2 untitled (77 of 99)-2 untitled (81 of 99)-2untitled (92 of 99)-2untitled (87 of 99)-26 untitled (91 of 99)-2 untitled (98 of 99)-2

 

Zdjęcia zostały wykonane w Galerii Malta w Poznaniu – bardzo dziękujemy za udostępnienie wnętrz 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.