KONKURS – Wygraj zestaw Mały Doktor

Dziś zapraszam na obiecany konkurs!

Tydzień temu wspominałam o bardzo ważnym temacie we wpisie Jelitówka u dziecka – prędzej czy później każdy się z nią zetknie. I choć Gabi jeszcze nie miała takiej poważnej jelitówki, ja liczę się z tym, że z przedszkolakiem wszystko jest możliwe i jestem świetnie przygotowana na atak wirusa.

W czasie choroby odwiedzamy pediatrę. Niektóre dzieci bardziej lub mniej lubią lekarzy. Gabi na początku bardzo bała się kontaktu z naszym pediatrą, ale wpadliśmy na pomysł, żeby oswoić ją z tymi wizytami i kupiliśmy Młodej zestaw małego lekarza! Ma w nim swój stetoskop, strzykawkę, nawet okulary i identyfikator 😉 W mig pojęła, co robić ze wszystkimi przyrządami, do czego one służą i jak się nimi bawić. A podczas kolejnej wizyty u pediatry porównywała swój sprzęt z profesjonalnym!

 

doktor gabi

I dzisiaj mamy 10 takich właśnie lekarskich zestawów do rozdania – każde dziecko będzie nimi niesamowicie zachwycone!

konkurs wygraj

 

Razem z producentem ORSALIT® plus smektyn przygotowałam dla Was konkurs!

Co trzeba zrobić?

Odpowiedzieć w komentarzu pod tym wpisem na pytanie „Co to za potwór siedzi w brzuszku, który sprawia że tak boli?” Odpowiedź musi być graficzna – powinna przedstawiać rysunek dziecka lub dziecka i rodzica. Rysunek można zeskanować lub zrobić mu zdjęcie, a następnie załączyć go w komentarzu pod wpisem (należy kliknąć w ten kwadracik z górami i słoneczkiem, aby załączyć grafikę). Do grafiki możecie dodać jedno zdanie opisujące rysunek 🙂

 

komentarz na blogu

 

Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 7 kwietnia br. Wyniki opublikujemy w tym wpisie najpóźniej 11 kwietnia br.

POWODZENIA

 

 

Dziękujemy za wszystkie Wasz udział w konkursie i wszystkie prace. A oto lista nagrodzonych osób:

Zwycięzcy

Paulina Bartosik

yasmin

Ewelina Czyż

Karolina Wozniak

Karol Woźniak

Bogusia

Joanna

salus salus

Ewa Wawer

Kasia Gierczak

 

GRATULUJEMY! Prosimy wysłać dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) na adres oczekujac@gmail.com w terminie 7 dni, czyli najpóźniej do 18 kwietnia. Temat wiadomości KONKURS MAŁY DOKTOR. W innym przypadku nagroda przepadnie.

A już za parę dni rozpoczniemy kolejny konkurs, więc nie odchodźcie za daleko 😉

 

Tutaj znajduje się REGULAMIN konkursu.

Komentarze