Udane zakupy z niemowlakiem – moje sprawdzone sposoby!

Są takie chwile w życiu człowieka, że zakupy cieszą tak, jak nigdy wcześniej. A sam fakt możliwości pobuszowania wśród wieszaków, porównywalny jest z wygraną w totka! I ja właśnie tak ostatnio się poczułam!

 

Bycie mamą to aktualnie moja najważniejsza życiowa rola – chcę być oddana Miszel tak bardzo, jak tylko Mała będzie tego potrzebować. Pierwsze trzy lata w życiu dziecka są najważniejsze i postanowiłam, że Miszel będzie wszędzie z nami jeździć. Z Gabi też tak robiliśmy – zabieraliśmy ją zawsze ze sobą. A jeśli nie było takiej możliwości, by pojechać gdzieś całą rodziną to najczęściej rezygnowaliśmy z takiej atrakcji, bo przecież całe życie przed nami, a dzieci są takie małe i słodkie tylko przez krótką chwilę 😉

 

ZAKUPY Z NIEMOWLAKIEM

Nasz niemowlak czasami nam się odwdzięcza i też zabiera nas w ciekawe miejsca. A to Warszawa w weekend, a to kino w tygodniu albo obiad na mieście. Ostatnio Miszel wzięła nas na nasze pierwsze zakupy we troje. Wcześniej oczywiście już byliśmy z Małą na zakupach, ale to były pierwsze ciuchowe dla dorosłych.

 

SPOSOBY NA ZAKUPY Z NIEMOWLAKIEM

 

#1

Zakupy najlepiej robić od poniedziałku do piątku, w godzinach około południa. Wtedy możemy mieć pewność, że w sklepie będzie najmniejszy ruch.

 

#2

Przed rozpoczęciem zakupów poświęć parę minut dziecku: nakarm, zmień pieluszkę, daj zabawkę. Dziecko musi mieć komfort, wtedy pozwoli na dłuższe zakupy.

 

#3

Jeśli czas zakupów przypada na czas aktywności dziecka to weź je na ręce i spaceruj z nim po sklepie. W ten sposób dziecko będzie miało rozrywkę, a Ty wolną ręką możesz coś ciekawego wziąć do przymierzalni.

 

#4

Kiedy maleństwo zmęczy się zwiedzaniem sklepu, wtedy możesz spróbować je uśpić w wózku. W naszym przypadku bardzo sprawdza się lekkie bujanie i szum z Ptaszka.

 

#5

Weź na zakupy osobę towarzyszącą. Jeśli masz taką możliwość zaproponuj komuś, by poszedł z Tobą na zakupy i zaopiekował się dzieckiem w czasie, gdy będziesz w przymierzalni. U nas ten sposób bardzo dobrze się sprawdza – co z pewnością zauważyliście na zdjęciach 😉

 

MEDICINE W LESZNIE

A dla wszystkich, którzy tak, jak my, muszą robić zakupy z dzieckiem i są oczarowani najnowszą kolekcją Medicine mam dobrą wiadomość! Już nie trzeba jeździć na zakupy do Poznania lub Wrocławia, bo od marca 2017 Medicine ma swój sklep w Lesznie! A dokładnie to w Galerii Leszno  Al. Konstytucji 3 Maja 12. Sklep jest otwarty tak, jak cała Galeria, więc zakupy można zrobić od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę od 10:00-20:00.

Warto wpadać do sklepu Medicine chociażby po to, by nacieszyć oko 😉 A jeśli lubisz promocje to dodam, że z okazji otwarcia sklepu cały asortyment miał obniżkę o -25%, a ostatnio jak byliśmy to było -50% na drugą rzecz. Za takie wyprzedaże i rabaty też bardzo lubimy Medicine!

Wszystkie ubrania na zdjęciach dostępne są w sklepie internetowym www.wearmedicine.com oraz w sklepie Medicine w Lesznie.

 

Wyżej poznaliście 5 moich sposobów na zakupy z niemowlakiem, ale przecież może być ich całe mnóstwo. Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone to dajcie znać w komentarzu – z chęcią je wypróbujemy następnym razem o ile pojawi się taka potrzeba 😉 A póki co Miszel to prawdziwa kobieta – lubi zakupy! I mam nadzieję, że to się nie zmieni!

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.