Jaki jest idealny dywan do pokoju dziecka? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Nasz dywan do pokoju

Dywan do pokoju dziecka to nie lada wyzwanie dla rodzica. Znalezienie tego idealnego zajęło nam dobre parę tygodni!

 

Dywanów w sklepach stacjonarnych i w internetowych jest mnóstwo. Kuba jest naszym domowym specjalistą od poszukiwań i nawet nie chcecie wiedzieć, ile czasu spędził, by wybrać ten najlepszy dla naszej rodziny. W końcu udało się, wybraliśmy. A nasze dywanowe doświadczenia dziś w tym wpisie.

 

dywan do pokoju dziecka

pokoj dla dziewczynki dywan szary

 

Oczekiwań wobec dywanu mieliśmy sporo

  1. Dywan miał zakrywać dużą część parkietu w pokoju tak, by dziewczynkom nie było zimno gdy będą biegały na nim boso.
  2. Dywan miał być miękki, bo często na nim bawimy się i leżymy – dzieciaki uwielbiają skakać po Kubie, a wtedy on leży plackiem na dywanie – musi mieć miękko przecież podczas wykonywania obowiązków SuperTaty.
  3. Dywan miał być łatwy w utrzymaniu, szybko się czyścić, a w przypadku plamy nie do usunięcia (nie pijemy i nie jemy w pokoju dzieci, ale lepiej mieć taką ewentualność sprawdzoną) dywan miał nie “świecić” plamą już od progu pokoju.

 

pokoj dziecka dywan

ladny dywan do pokoju dziecka

gruby dywan do pokoju dziecka

 

Niby tylko 3 punkty, ale znaleźć dywan, który zaspokajałby potrzeby każdego członka naszej rodziny było bardzo trudno! Gabi i Misia uwielbiają bawić się lalkami na dywanie, więc punkt, by dywan zakrywał cały pokój musiał być obowiązkowo spełniony. To samo odnośnie wysokości i gęstości runa – Kuba nie chciał zrezygnować z tego zapisu i wcale mu się nie dziwię, bo miło jest leżeć na dywanie miękkim jak koc, a nie cienkim jak papier, przez który i tak czuć podłogę. Natomiast ja uważałam, że dywan w pokoju dzieci musi być praktyczny, bo nie chcę wymieniać go co pół roku. Wcześniejszy dywan w pokoju dziewczym mieliśmy przez 5 lat i myślę, że ten również tak długo nam posłuży.

 

polecany dywan do pokoju dziecka

puszysty dywan do pokoju dziecka

dywan do pokoju dzieciecego

 

NASZ DYWAN DO POKOJU DZIECKA

Dywan do pokoju dziewczynek mamy dokładnie od 1-10-2017, więc minęły już ponad 3 miesiące od jego użytkowania. Czy jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru? Bardzo! Czy czegoś żałujemy? Absolutnie nie! Dywan w 100% zaspokaja potrzeby każdego domownika. A my cieszymy się nim co dzień – dosłownie – stanięcie na niego gołą stopą to czysta radość! Mnóstwo osób pyta nas o nasz dywan i z przyjemnością możemy polecić go i Wam! Nasz dywan znajdziecie TUTAJ: Dywan Shaggy Micro Srebrny

Dywan występuje w kilku rozmiarach i dwóch kształtach: prostokąt lub koło. Nie posiada wzoru, jest gładki, występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

 

szary dywan shaggy puszysty

wygodny dywan do pokoju dziecka

dywan do pokoju dziecka

 

WYSOKOŚĆ RUNA

wysokość runa dywanu wynosi około 30 milimetrów

 

WAGA CAŁKOWITA

waga całkowita: ok. 3,0 kg/m2

 

pokoj dziecka dywan szary

 

RODZAJ PRZĘDZY

rodzaj przędzy: 100% poliester

 

KRAJ PRODUKCJI

kraj produkcji: Turcja

 

wozek drewniany dla dziecka

 

KOLORY

Jak wspomniałam Dywan Shaggy Micro występuje w kilku kolorach: czekoladowy brąz, czarny, róż, zieleń, beż, szary, biały, karmel, srebrny. Wszystkie kolory znajdziecie TUTAJ: Kolory Dywan Shaggy

 

CZY JEST WŁOCHATY

Dywan jest bardzo włochaty, w włosy układać można w różne strony. Dywan można czesać na “prawo” lub “lewo”.

 

kapcie dla dziecka

 

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Utrzymanie czystości dywanu jest bardzo łatwe. Raz w tygodniu dywan jest odkurzany, ale nawet na co dzień nie widać na nim większego brudu czy kurzu. Nie “mechaci się” i nie “filcuje”

 

JAK SPRAWDZA SIĘ PRZY DZIECIACH

Dywan jest bardzo mięciutki i spełni swoją rolę zarówno w salonie jak i pokoju dziecięcym. My mamy dywan w pokoju dziewczynek, ale właśnie jesteśmy na etapie aranżacji naszej sypialni i chyba również wybierzemy ten dywan, ale o innym kolorze. Więcej dywanów i dywanowych inspiracji znajdziecie w sklepach internetowych online:

www.chodniki.com
www.dywanyluszczow.eu

 

szary dywan do pokoju dziecka

 

Mamy już sprawdzony i przetestowany dywan do pokoju dziecka. Śmiało możecie skorzystać z naszego doświadczenia! A my idziemy z dziewczynkami leżeć, turlać się i bawić na naszym miękkim, puszystym dywanie!

 

miekki dywan do pokoju dziecka

jaki dywan do pokoju dzieckadywan do pokoju dziecka

Komentarze