Jak poskromić małego psotnika? ZOBACZ NASZ RODZINNY HORROR

Czy kiedy Twoje dziecko się nudzi, też staje się małym psotnikiem? Bycie mamą to piękny czas w życiu każdej kobiety, ale zdarzają się też momenty grozy 😉 Zobaczcie, co zastałam ostatnio po powrocie do domu…  

 

Dzieci mają różne pomysły na zabawę – w szczególności gdy mają mnóstwo wolnego. Wiecie, co mam na myśli, prawda?

Ostatnio znalazłam dobry sposób na ciekawe połączenie czasu wolnego i nauki poprzez zabawę! Chcesz uniknąć armagedonu i sprawić, by w domu zapanował spokój i dobra zabawa? Zachęć dziecko do nauki programowania. Nauka programowania uczy między innymi logicznego myślenia, analizowania informacji i szukania niestandardowych rozwiązań i nie musi oznaczać siedzenia przed komputerem!

 

ZOBACZ jak to wygląda u nas!

 

Można się przy niej świetnie bawić np. tańcząc TANIEC KODOWANIEC! To świetna zabawa ucząca logicznego myślenia, a do tego doskonały sposób na rozbudzenie m.in. aktywności fizycznej dzieci i rodziców! Sprawdźcie sami! Wystarczy kilka kartek, dobra muzyka – i gotowe! 

Wejdź na https://koduj.gov.pl/ i poznaj więcej MĄDRYCH ZABAW!

Dołącz do internetowego Klubu Młodego Programisty: www.klubmlodegoprogramisty.pl – cykl bezpłatnych zajęć online z programowania dla dzieci z klas 1-6 szkół podstawowych.
#ePolakPotrafi

 

Artykuł powstał z inicjatywy ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dla Ministerstwa Cyfryzacji oraz Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.