Tyle słodyczy, że nikt nie zliczy. Nie lada pijalnia czekolady w Korczynie!

 

Oczywiście nie będzie zapewne dla Was zaskoczeniem, że według naszych dzieci to właśnie pijalnia czekolady w Korczynie była atrakcją NUMER JEDEN!

 

Dlatego strategicznie zostawiliśmy sobie odwiedziny Pijalni w Korczynie na ostatni dzień – istniało bowiem ryzyko, że po zapoznaniu się z tym miejscem, nasze dzieciaki nie będą chciały jechać już nigdzie indziej na Podkarpaciu niż tylko tam.

 

 

To magiczne miejsce znajduje się przy ulicy Rynek 18. Najmłodsi mogą pobawić się tam w małpim gaju, zagrać w cymbergaj i piłkarzyki, obejrzeć wystawę maszyn do produkcji czekolady, zobaczyć film w 3D, wybić pamiątkowe monety, zwiedzić samą Fabrykę Czekolady oraz nacieszyć oczy pociągami przewożącymi tę słodką masę – krótko mówiąc, po prostu masa atrakcji. Oczywiście nie trzeba wspominać o brzuchach wypełnionych słodkim przysmakiem w każdej postaci – od czekolady na gorąco do picia, przez lody po tabliczkę lub praliny!

 

 

 

Więcej informacji znajdziecie pod adresem: www.pijalnia.mpelczar.pl

 

 

 

JESZCZE WIĘCEJ O UROKACH PODKARPACIA DOWIESZ SIĘ TUTAJ:

 

 

 

Na te wakacje serdecznie polecamy Podkarpacie, które oprócz historycznego dziedzictwa i pięknej kultury ma też coś dla ciała – czekoladę! 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.