Samochód na Santorini – jakie auto warto wypożyczyć w najlepszej cenie

 

Chcesz wynająć tani i dobry samochód na Santorini? Sprawdziliśmy najlepszą i najtańszą wypożyczalnię aut na wyspie!

 

Wyjazd na Santorini był moim spełnieniem marzeń. Wiedziałam, że gdy już będę na Santorini chcę zwiedzić wyspę wzdłuż i w szerz, zobaczyć każdy zakątek, jeździć wieczorami oglądać zachód słońca przy latarnii morskiej w Aktotiri albo w wiosce rybackiej Oia.

 

Dodatkowo byłam chętna, by zwiedzić zarówno wschodnią, jak i zachodnią część Santorini, północ i południe. Samochód bym nam potrzebny już od wylądowania na lotnisku, aż do ostatniego dnia. Była też opcja, by korzystać z komunikacji miejskiej, ale w czasie pandemii wszystko na Santorini funkcjonuje zupełnie inaczej, więc lepiej nie ryzykować, że wyjedziemy na jeden koniec wyspy i z niego nie wrócimy.

 

ŚWIETNE CENY WYPOŻYCZENIA AUTA

Dodatkowo ceny wynajmu samochodu na Santorini są bardzo korzystne cenowo, bo już za 28 euro można wynająć samochód marki Hyundai i10 Basic (Manual) or similar.

My tym razem lecimy na Santorini pod koniec czerwca i za wypożyczenie małego samochodu dla dwóch osób zapłacimy 112 euro za 4 dni.

 

Wypożyczalnia samochodów, z której korzystaliśmy na Santorini nazywa się

Santorini Easy Rent

https://www.santorinieasyrent.com/

 

A na hasło
SOTIRIS lub OCZEKUJAC BLOG
otrzymasz zniżkę niezależnie od pory roku!

Hasło należy POWIEDZIEĆ OSOBIŚCIE podczas odbierania samochodu na Santorini. Hasło nie jest aktywne na stronie podczas zamawiania samochodu.

 

 

 

Oto PYTANIA I ODPOWIEDZI na temat wypożyczenia auta na Santorini

 

Ile wynosi kaucja?

Witam, nie pobieramy żadnej kaucji za wynajem samochodu na Santorini! 🙂

 

Dostarczanie auta pod wybrany adres lub hotel

Widziałem na Twojej stronie, że dostarczasz produkty we „wszystkich hotelach na Santorini”. Jeśli chcę wynająć samochód, czy jest jakiś van lub coś, co odbiera nas z hotelu i zawiezie do Twojego biura? Ile za to płacisz?

Dostarczamy nasze wypożyczone samochody bezpośrednio do Państwa hotelu na Santorini. Nie musisz przychodzić do naszego biura, aby odebrać swój pojazd. Jest to usługa bezpłatna. W każdej chwili możemy przywieźć samochód, który Ci się podoba, do Twojego hotelu lub willi. (Bez dodatkowych opłat). Dziękujemy i nie możemy się doczekać spotkania z Państwem na Santorini!

Jak wygląda przekazanie auta na Santorini

Zarezerwowałem samochód – odbiór w porcie, jak Was znaleźć? Czy na Santorini jest więcej niż jeden port?

Witam, będziemy czekać na pana w porcie z tabliczką z Państwa imieniem, gdy przypłynie łódź. Samochód będzie gotowy do wyjazdu bezpośrednio z portu. Wszystkie łodzie przypływają do portu Athinios, nowego portu Santorini. W Firze jest również mały port, ale jest używany tylko z łodzi wycieczkowych i na wycieczki. Wszystkie łodzie z innych wysp oraz z Pireusu (port w Atenach) przypływają do Athinios. Poinformuj nas, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Czekamy na Ciebie na Santorini!

 

Fotelik dla dziecka w samochodzie na Santorini

Ile trzeba zapłacić za fotelik dziecięcy? Czy jest opłata dzienna? Czy również przy wypożyczaniu samochodu możemy mieć więcej niż 1 kierowcę?

Wszystkie rodzaje fotelików dziecięcych są bezpłatne, nawet jeśli potrzebujesz więcej niż jednego. Tak, oczywiście, wynajmując u nas samochód, możesz mieć dodatkowego kierowcę, który również jest bezpłatny! Czekamy na Ciebie na Santorini!

Prawo jazdy na Santorini

Chcielibyśmy wypożyczyć samochód, ale w domu zapomnieliśmy o prawie jazdy …! Czy możemy użyć kopii?

Nie ma możliwości wypożyczenia samochodu, jeśli nie ma się przy sobie aktualnego prawa jazdy. Niestety nie możemy przyjąć kopii ani pliku.

 

Samochód pod hotel na Santorini

Czy można odebrać samochód z naszego hotelu? Chcemy wynająć samochód na 3 dni.

Tak, oczywiście! Możemy przywieźć samochód do Twojego hotelu. Możemy spotkać się z Państwem w recepcji.

 

Wiek kierowcy na Santorini

Ile muszę mieć lat, aby wypożyczyć samochód?

Minimalny wiek kierowcy to zwykle 23 lata. Możemy jednak wynajmować samochody młodszym kierowcom, o ile mają prawo jazdy od co najmniej roku. Dla kierowców poniżej 23 roku życia obowiązuje dodatkowa opłata za ubezpieczenie, która może wynosić od 5 do 10 euro za dzień wynajmu.

 

Ubezpieczenie samochodu

Czy warto kupować ubezpieczenie samochodu na Santorini?

My z Kuburkiem zawsze wybieramy najmniejsze i najtańsze auto na Santorini, bo inne nie jest nam potrzebne. Dodatkowo na Santorini jest zawsze mało miejsca do parkowania, a mały i zwinny samochód bez problemu znajdzie parking w przeciwieństwie do wielkich busów. Najlepiej jest kupić ubezpieczenie samochodu na miejscy, czyli bezpośrednio od wypożyczalni. My za Fiata 500 cabrio za dni 20-24.06.2021 zapłaciliśmy

  • 160 euro za 5 dni (32 euro za dobę),
  • + ubezpieczenie od wszystkiego 40 euro.
  • Łącznie samochód wyniósł 160 euro + 40 ubezpieczenie euro = 200 euro za 5 dni.

Czy jest jakaś obniżka na samochód na Santorini?

Udało nam się załatwić dla Was bezterminową obniżkę!

 

Pamiętaj, że na hasło
SOTIRIS lub OCZEKUJAC BLOG
otrzymasz zniżkę niezależnie od pory roku! 😉

 

Parking na Santorini

Jak łatwo jest znaleźć parking? Ile to kosztuje?

Santorini ma mnóstwo darmowych parkingów, parkowanie nie stanowi problemu.

 

 

 

Mam nadzieję, że teraz już wiesz, jak i gdzie wypożyczyć samochód na Santorini. Szerokiej drogi!

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.