Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

IKEA: Firany Zasłony Sypialnia Pokoj dziecka

Dziś był bardzo pracowity dzień. Wczorajsze imprezowanie nie przeszkodziło, aby dziś wstać o 9:00, zjeść śniadanie i wziąć się do pracy w domu. Pracowałam nie ja, ale Mój Mąż. Ja dzielnie asystowałam i patrzyłam czy dobrze wygląda.

W tym tygodniu doszły do nas zamówione na Allegro karnisze do firan i zasłon oraz skrzynka na listy. Ponieważ zmieniłam koncepcję i w dawnej sypialni teraz jest pokoik dla Gabi a w dawnym dziecięcym jest sypialnia, musiałam kupić nowe firany, zasłony i karnisze.

Do sypialni KARNISZ stal nierdzewna 140 zł

zasłony sypialnia IKEA ANITA 170 zł i firany IKEA MATILDA 80 zł

Do Gabi KARNISZ satyna nikiel 140 zł
zasłony IKEA FABRINA narzuta jasnoróżowa 26 zł x 2 szt.

Wiem, narzuta to nie zasłona, ale bardzo spodobał mi się jej kolor i idealnie pasuje do pokoju dziecięcego. Poza tym nie było zasłon w takim kolorze delikatnego różu, narzuta kosztowała tylko 26 zł i dobrze zatrzymuje promienie słoneczne. A na oknie wygląda wspaniale!

Przed domem SKRZYNKA na listy 74 zł

Na cudowny koniec dnia LODY Carte d’Or Czekolada & Carte d’Or Truskawka po 9,99 zł w TESCO

 

Doskonała niedziela. Mój syndrom wicia gniazda chyba został włączony na dobre. Teraz pozostaje tylko wybrać mebelki dla Gabi, wyprać i poukładać w szafie ciuszki dla Mojej Małej Foczki i znaleźć idealny wózek na następne 2-3 lata. Zastanawiam się też nad zakupem kołyski i przewijaka dla dziecka. A później będę z przyjemnością oczekiwać początku sierpnia.

Dzisiaj rano skończyłam czytać książkę Twoja ciąża tydzień po tygodniu. Na końcu są opisane porody, pokazane zdjęcia. Nie wiem, czy jestem już na to gotowa. W końcu mam jeszcze 7 tygodni na oswojenie się z tematem porodu.

Komentarze