Warszawo, powracamy!

Nie wiem, jak Wam to powiedzieć. Moja ostatnia wypowiedź na ten temat wywołała duże kontrowersje…a tu szykuje się powtórka. Nie, to nie będzie powtórka z kontrowersji – taką mam nadzieję.

Za parę dni czeka mnie pakowanie. Pakowanie nie całej rodziny, bo Kuba zawsze pakuje się sam, ale będę mogła wyciągnąć walizkę i przygotować, jakieś outfity dla siebie i Gabi, ponieważ jedziemy do Warszawy!

Ach, jak ja tęskniłam za stolicą! Ostatnim razem mogliśmy wylegiwać się na kocu w Parku Fontann a teraz będziemy szukać jesieni albo łapać ostatnie chwile lata – osobiście wolę to drugie. Ale, ale: co nas ciągnie na Mazowsze? Oczywiście, jak do Warszawy to tylko na zaproszenie Dzień Dobry TVN 🙂

Już za parę dni Kuba i ja opanujemy kuchnię w studiu Dzień Dobry TVN

 

Tym razem będziecie mogli zobaczyć nas dwoje w TV. Razem z Kubą spędzimy w studio cały poranek i będziemy przygotowywać same pyszności dla Doroty Wellman i Marcina Prokopa – uwielbiam ten duet! Na żywo są jeszcze fajniejsi niż w szklanym pudle!

Czym będziemy ich częstować? To ma być wariacja malinowa 🙂 Maliny lubimy i chętnie jemy, ale wybór potraw/dań/deserów z malinami jest tak duży, że trudno zdecydować się na coś konkretnego. Jeśli możecie nam pomóc w tej kwestii to wrzućcie linkę do Waszych ulubionych przepisów albo sami napiszcie je w komentarzu – cały czas szukamy inspiracji.

Podczas naszej pierwszej wizyty w DDTVN Kuba w towarzystwie Rafała Cieszyńskiego opowiadał o tacierzyństwie. Jeśli ktoś przegapił, może nadrobić zaległości Oczekując w Dzień Dobry TVN 

Już teraz czekam na środę! Jestem taka podekscytowana i zarazem ciekawa, czy w środę będzie równie miło, jak wcześniej. W czerwcu byłam tylko za kulisami i wspierałam Kubę a teraz? Będzie się działo! Zapisujcie w kalendarzu 4 września br., kanał TVN, od godziny 8:00 do 11:00.

To co, do zobaczenia?

PS. Ponieważ nie mamy w domu TV (tzn. mamy, ale małe pudło, które od półtora roku nie było włączane), siłą rzeczy nie oglądam telewizji śniadaniowej i mam mały dylemat: w co się ubrać??? Wiecie: studio, światło, kamera i ja z nożem siekająca cebulę 😉 Mam mętlik w głowie…

Dobre rady mile widziane!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.