Oczekując w Dzień Dobry TVN

 

Oczekując.pl powiedziało dziś Dzień dobry w TVN! Jeśli jeszcze ktoś nie widział – zapraszamy do obejrzenia materiału, będącego owocem naszej wizyty na rogu Hożej i Marszałkowskiej. Kubę i Rafała Cieszyńskiego możecie zobaczyć i posłuchać w wywiadzie online pod tytułem Czym jest kangurowanie?


To co dzieje się w studiu to taki sytuacyjny oksymoron: typowy rozgardiasz pod pełną, apteczną wręcz, kontrolą.


  Tatowie, taty, ojcowie, ojcy…


Papa… paparazzi 😛


Small talk przed wejściem na antenę


Jak bardzo na luzie prowadzi rozmowy Marcin Prokop widzieliście na końcu kiedy zażartował z naszych skarpetek. Natomiast jeszcze przed anteną witając się z nim – powiedziałem – „no rzeczywiście drągal” (Prokop ma ponad 2 m wzrostu i nieczęsto mi – 190 cm wzrostu – zdarza się patrzeć komuś w oczy pod górę), nie pozostał mi dłużny: „nooo, ja o tobie też różne rzeczy słyszałem. Dziewczyny podobno nie narzekają… hahaha:).” Pozostało mi z całym moim refleksem odpowiedzieć: „niestety to wszystko prawda…” 🙂 Takie wprowadzenie do rozmowy to ja rozumiem 😀
No i antena! I w Polskie pooooszło!

Chwila po rozmowie a jeszcze przed kolejnym materiałem 🙂

Tego dnia muzycznie udzielał się Andrzej Grabowski

   

A i muzycznie, i kulinarnie Marika

„Przerwa techniczna” prowadzących. Najlepszych prowadzących!


  

Gabi spojrzeniem rozkochała w sobie wujka Marcina 😀A teraz Warszawa i my idziemy spać.A jeeeszcze więcej aktualnych zdjęć TUTAJ  – nasz OCZEKUJĄCY Instagram!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.