Spotkanie z blogerkami już za chwilę

Jejku, jak się cieszę! Już w sobotę spotkam się z grupą wspaniałych blogerek! Będziemy pić kawę, gadać o życiu i dzieciach a wszystko w wyjątkowej świątecznej atmosferze!


Organizacja każdej imprezy wymaga dużego zaangażowania, ale kiedy zbliża się termin spotkania to zawsze czuję coś takiego fajnego w środku: mieszanka niepewności i radości zarazem. Niepewność towarzyszy zawsze – chciałabym, aby wszystko się udało, żeby kawy i herbaty nie zabrakło, lunch dziewczynom smakował, by wszystko szło zgodnie z planem. Ale to i tak nie jest najważniejsze: przede wszystkich chciałabym, aby na Warsztatach panowała fajna, rodzinna atmosfera. Tym razem spotykamy się tylko z mamami, więc mam nadzieję, że klimat podczas spotkania będzie typowo kobiecy (tak to nazwijmy 😉 ).

Oprócz spotkania w miłym gronie chcemy też przekazać naszym uczestniczkom pewną wiedzę z dziedzin zdrowia i urody, czyli będą to m. in. informacje:

 1. Jakie badania powinno się wykonać po urodzeniu dziecka?
 2. Jak radzić sobie ze stresem, który prędzej czy później może spotkać młodą mamę?
 3. Kilka słów o ekologicznych kosmetykach.
 4. Jak walczyć z kaszlem u dzieci i jakie są sposoby wzmacniania odporności?

Każdy, kto chce się dowiedzieć o szczegółach naszego spotkania, poznać 20. uczestniczek Warsztatów i miejsce może już teraz odwiedzić stronę:

www.warsztaty-zdrowie.pl

Już dziś pragnę podziękować wszystkim Partnerom Warsztatów, dzięki którym nasz event będzie wyjątkowy. Każdy z nich przygotował specjalne niespodzianki 🙂

Zachęcam do kliknięcia w każde logo – dzięki temu poznacie fajne miejsca, osoby i produkty.


 EviMediSPA

 Aguincredible

 photo bioaron.jpg

 photo bronchosol-1.jpg

 photo Papilon.jpg

 photo logoPrimavikasmall.png

 Baziolka

Teekanne

 photo steiwarnia2.png

 photo chi.png

 photo multikino_piknik_rodzinny.jpg

 photo puffins.jpg

 photo unnamed2.jpg

Harmonie

Poofi


Ilona Patro Mamania
 

 photo logoFRpL1.jpg

 • MM

  Bardzo cieszę się, że Ciebie poznam osobiście i inne dziewczyny. Nie ukrywam,że niektóre z nich już miałam sposobność poznać. Wiem, że organizacja takiej imprezy jest absorbująca i zawsze towarzyszy jej lekki stres, ale satysfakcja z tego, co zrobiliśmy jest bezcenna!!!! Sama już kilka lat organizuję konferencje, warsztaty dla placówek oświatowych i dokładnie znam to od kuchni. Wierzę w to, że zrobicie to doskonale, a właściwe to wiem.
  Już nie mogę się doczekać soboty!!!! Pozdrawiam i do zobaczenia. Maryla

 • Już pojutrze!

 • Ale Wam zazdroszczę. Następnym razem nie przepuszczę. Niedługo z Jackiem ruszamy z naszym blogiem, więc mam nadzieję że będę miała otwarte drzwi. Pozdrawiam serdecznie i życzę cudownego i owocnego spotkania.

 • To już jutro! Chyba wszyscy nie możemy się doczekać 🙂

 • Bardzo dziękuję za spotkanie i fantastyczną organizację. Ogromnie się cieszę, że mogłam poznać Ciebie i inne inspirujące dziewczęta. Ściskam i pozdrawiam serdecznie. 🙂

 • Pingback: Pedro()

 • Pingback: Lynn()

 • Pingback: Glen()

 • Pingback: otis()