Jedziemy nad morze

Kiedy parę tygodni temu pisałam wpis pod tytułem Dokąd pojechać nad morze z dzieckiem? nie sądziłam, że sami skorzystamy z Waszych poleceń. Wtedy plany mieliśmy zupełnie inne, ale człowiek planuje…

W tym roku wymarzyłam sobie, że polecimy z Gabi na Majorkę albo na Kretę. Marzyłam o pięknym, złotym piasku, o temperaturze wody i powietrza wynoszącej minimum 25 st. C. Wyjazd planowałam od tygodni! Chciałam żeby to miejsce było najlepiej na samym końcu świata, gdzieś, gdzie będzie cicho i spokojnie, nie będzie w pobliżu głośnych dyskotek ani knajp, będzie zielono, rodzinnie i z dobrym jedzenie, a standard nie odstawał od miejsc, w których dotychczas bywaliśmy. Taki właśnie miałam plan.

A później naczytałam i nasłuchałam się o tym, że Gabi jest jeszcze za mała, żeby lecieć samolotem, że taki lot może mieć duże konsekwencje w przyszłości, że dziecko może mieć problem z zatokami, uszami czy gardłem. Ja sama będąc w szóstym miesiącu ciąży leciałam z Poznania do Dortmundu (podobno w ciąży też nie powinno się latać) i w czasie lotu czułam się doskonale – z Gabi też było wszystko OK. Latając wielokrotnie widziałam małe dzieci na pokładzie samolotu: od noworodka zaczynając na siedmiolatku kończąc. I niestety zdania są podzielone: niektórzy uważają, że latanie samolotem dziecku nie zaszkodzi, inni trzymają się zdania, że jeśli dziecko jest małe to kategorycznie latać nie powinno. Poddałam się emocjom związanym z konsekwencjami po powietrznej przeprawie z Polski na ciepłą wyspę i postanowiłam, że póki możemy będziemy z Gabi zwiedzać nasze zakątki i w tym roku pokażemy jej polskie morze.

hotel-senator-1

Jak postanowiłam, tak zrobiłam i szukając fajnego, rodzinnego hotelu na wyjazd dla naszej trójki skorzystałam z Waszych poleceń z wpisu Dokąd pojechać nad morze z dzieckiem? Czyli 20 sprawdzonych przez WAS miejsc na rodzinne wakacje, sprawdziłam cztery Hotele, w których pobyt polecacie i wspólnie zadecydowaliśmy, że jedziemy do Hotelu Senator. Jedna z czytelniczek o Hotelu napisała:

Hotel Senator w Dźwirzynie super miejsce super ludzie, i super warunki dla rodzin z dziećmi. Polecam!

Poczytałam i zobaczyłam, że Hotel ma 4* (jest dobrze), jest położony w lesie nad samym morzem (cisza i spokój gwarantowane – jest bardzo dobrze), jest też basen, sauna i sala fitness (może w końcu coś dla siebie zrobię i będzie bardzo, bardzo dobrze!). Na stronie Hotelu wypisanych jest dużo atrakcji, ale mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba 😉

Walizki już spakowane, bikini mam dla siebie i dziecka pod ręką 😉 akcesoria pływacie dla Gabi gotowe i jutro z samego rana ruszamy! Ale będzie bosko – już nie mogę się doczekać!


hotel-senator-2

 

Zdjęcia: blog.4hotele.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.