Jesteś mamą dziewczynki? Musisz jej to pokazać! KONKURS

I od razu muszę przeprosić za ten tytuł. Dlaczego? Bo nie ważne, czy jesteś mamą dziewczynki, czy chłopca. Nie ważne też tak naprawdę czy w ogóle jesteś mamą, bo przecież możesz być tatą – albo dziewczynki albo chłopca!

 

 

Zatem jeśli jesteś po prostu rodzicem, jakiegoś jednego, lub kilku rezolutnych szkrabów, które uwielbiają wspólną z tobą rozrywkę w postaci rodzinnego wyjścia do kina to właśnie teraz i właśnie na Balerinę marsz! Dlaczego tak kategorycznie wyganiamy na tę animację?

Pięknie zrealizowana opowieść o marzeniach, miłości, ambicji, dobroci, rywalizacji. Pięknie pod wieloma względami – bo technicznie, plastycznie zachwyca obraz, jego malowniczość, skupienie na szczegółach (jak już będziecie oglądać to zwróćcie uwagę na motocykl pana z sierocińca kiedy odwozi Felicję do szkoły – jak pięknie pracuje). I również pięknie, bo choć wartości przekazane w fabule mogą wydawać się oczywiste i opowiedziane już wielokrotnie, to tutaj narracja daleka jest od naiwności, stąd zachwyci też dorosłego a dziecku pokaże inny wymiar wrażliwości.

 

 

Ta bajka skutecznie też omija, tak powszechny ostatnio w kreskówkach dla dzieci, wątpliwej jakości poczucie humoru budowane na dość, ekhm, prostych instynktach i zachowaniach i okazuje się, że bez tego można się nieźle uśmiać – jak dla mnie Oskara za rolę komediową odbiera za tę animację baletmistrz rosyjskiego pochodzenia, którego imienia nie pomnę, gdyż składało się ono chyba z 6 przydomków, natomiast krótka i doskonałą ksywa Szparag zapadła mi w pamięć mocno 🙂 . Szparaga musicie więc poznać!

Główną i tytułową bohaterką jest dziewczynka, ale niech was to nie zmyli moi drodzy, bo w jej otoczeniu mamy mnóstwo ciekawych postaci chłopięcych, męskich, do tego tak ładnie skonstruowanych i zajmujących istotne miejsca w życiu przyszłej baleriny, że warto by stały się one pierwowzorem i superhero dla waszych kilkuletnich synów, drogie mamy.

 

 

Film dla całej rodziny, o którym będziecie z dziećmi rozmawiać jeszcze długo po wyjściu z kina. A jeśli macie córki, że tak wrócę do tego, to nawet długo przed pójściem do kina, bo przecież na taką projekcję to nie można tak z przypadku – wszelkie akcesoria a nawet kompletny cosplay są wymagane!

 

Obejrzyjcie naszą recenzję:


 

KONKURS

Jako Ambasadorzy akcji „Rodzina do kina” razem z Multikino Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs. Odpowiedz na pytanie:

KIM W PRZYSZŁOŚCI CHCE ZOSTAĆ TWOJE DZIECKO?

Odpowiedź uzasadnij – słowami swoimi lub dziecka 🙂

 

Mamy dla Was 3 zestawy Nagród, a w każdym zestawie znajduje się:

SPÓDNICZKA TUTU RÓŻOWA „BALERINA”

BRELOCZEK RÓŻOWY „BALERINA”

4 BILETY DO MULTIKINA

 

Odpowiadać należy w komentarzach na blogu pod tym wpisem. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3 najpiękniejsze i je nagrodzimy. Wyniki ogłosimy 27.01.2017.

Zabawa trwa do 26.01.2017 godz. 23:59. Wygrywają 3 osoby.

 

POWODZENIA

 

!!!WYNIKI KONKURSU!!!

Zestawy od Multikina otrzymują:

  • Patrycja Głogowska

  • Sylwia Dengusiak

  • Karnecka Klaudia

Prosimy o kontakt na naszego mejla: oczekujac@gmail.com, wpisując w temat wiadomości KONKURS MULTIKINO

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.