Charytatywny Mecz Gwiazd – a tam… my!

Czekałam na ten moment od paru ładnych tygodni. Nic nikomu nie mówiłam, ale w duchu modliłam się o zdrowie moje, Kuby i przede wszystkim dziewczyn. I wymodliłam! Zdrowie jest, więc jedziemy!

 

Lubimy wyjeżdżać – wiecie o tym bardzo dobrze! Rodzinne podróżowanie może być miłe i przyjemne – jeśli oczywiście zdrowie i inne rzeczy na to pozwolą! Dlatego my tym razem ruszamy w dobrze nam znane miejsce i najbliższe parę dni spędzamy w Hotelu Ossa! W długi weekend Bożego Ciała wspólnie z przyjaciółmi Hotelu Ossa: aktorami Teatru Kwadrat, politykami i gwiazdami sportu zostanie rozegrany WIELKI CHARYTATYWNY MECZ GWIAZD! To już tradycja: w długi czerwcowy weekend w Ossie łączy się dobrą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu z pomocą najbardziej potrzebującym – w tym roku podopiecznym Fundacji HEROSI. Czeka nas mnóstwo atrakcji: animacje tematyczne, świetna zabawa i ogromne emocje sportowe! Wieczorem na scenie odbędzie się licytacja charytatywna z udziałem największych gwiazd!

 

 

 

FESTYN “DZIECI DZIECIOM”

Radosnym rozpoczęciem długiego weekendu charytatywnego będzie festyn, podczas którego na stoiskach gier i zabaw można będzie bawić się i pomagać poprzez zasilanie świnek skarbonek. Cała akcja odbywa się pod hasłem “dzieci dzieciom” a na uczestników czeka moc atrakcji, między innymi: malowanie twarzy i farbowanie włosów, studio kolorowych tatuaży, balonowe szaleństwo i nasze niezawodne dmuchańce!

 

 

WIELKI MECZ GWIAZD

Wielki Dwumecz Charytatywny Przyjaciół i Gości Hotelu Ossa. To właśnie to, na co czekamy! Rok temu wygrała drużyna Andrzeja Nejmana z Teatru Kwadrat w Warszawie z Pawłem Małaszyńskim na czele! Prócz meczu siatkówki plażowej, zostanie rozegrany też mecz piłki nożnej. W drużynie Hotelu Ossa będzie mógł zagrać każdy, kto wykupi specjalną cegiełkę na cele charytatywne przygotowaną przez organizatorów wydarzenia.

Do drużyny powołani zostali między innymi: Magdalena Steczkowska, Andrzej Nejman, Agnieszka Hyży, Katarzyna Glinka i mój ukochany (nie mówcie Kubie!) Paweł Małaszyński!

 

LICYTACJA

Zgodnie z  coroczną tradycją, podczas długiego weekendu czerwcowego odbędzie się licytacja przedmiotów, które przekazali przyjaciele Hotelu Ossa. Oto jakie rarytasy będzie można zdobyć jednocześnie pomagając w szczytnym celu:

piłka do rugby z autografem Roberta Lewandowskiego

koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem

piłka siatkowa z autografami Pawła Papke i Mateusza Mika

koszulka Sławomira Szmala z autografem

 

Dla dzieci jak zawsze animacje w ramach 

 

 

Już nie mogę doczekać się tych wszystkich atrakcji! Oby tylko nic nam nie wyskoczyło – i dzieciaki się nie pochorowały! Jutro rano pakowanie, a później łapcie nas na Instagramie i Facebooku Oczekując.pl! W Hotelu Ossa będziemy od środy do niedzieli, więc jak ktoś będzie w pobliżu to wpadajcie przybić piątkę! Będzie nam bardzo miło!

Komentarze