Jak zorganizować Baby shower? Ozdoby, konkursy, dodatki, mnóstwo zdjęć

Jak zorganizować Baby Shower? Czy warto organizować Baby Shower? I w zasadzie dla kogo? Dziś o pewnym wyjątkowym dniu, który miał miejsce 18 października 2018 r.

 

Ten dzień był totalnie wyjątkowy – od samego rana aż do wieczora! Marzyłam o Baby Shower już od ciąży z Miśką. Niestety nie zdążyłam go zrobić, bo Misia urodziła się w 36. tygodniu ciąży, a ja zupełnie nie byłam na to przygotowania. W ciąży z Kornelem udało się zorganizować to wyjątkowe wydarzenie z pomocą Agnieszki Gawlickiej, która mnie we wszystkim od początku do końca wspierała zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem w przygotowywaniu różnego formatu imprez. Rano umówiłam się do fryzjera, później do kosmetyczki na makijaż. Mimo bardzo zaawansowanej ciąży chciałam wyglądać lekko i kwitnąco! Przygotowania do tej imprezy trwały prawie 2 miesiące!

 

Na moim Baby Shower byłyście Wy – czytelniczki mojego bloga, obserwatorki konta na Instagramie. Pamiętam, że decyzja, by zorganizować spotkanie z Wami w tym wyjątkowym dniu była niesamowicie spontaniczna, ale atmosfera, która wtedy tam się wytworzyła będzie w moim sercu do końca życia. Było rodzinnie, bo dziewczyny przyjechały ze swoimi dziećmi (Gabi i Miśki nie było z nami, bo były już lekko przeziębione). Były też babskie rozmowy, dużo śmiechu, gry, zabawy, pyszne jedzenie i wspaniały tort! Gdy teraz wracam myślami do tego dnia to sama się do siebie uśmiecham! Było tak, jak sobie wymarzyłam!

 

Motyw przewodni mojego Baby Shower to Kurczak, bo gdy Kornel mieszkał w moim brzuszku mówiliśmy na niego Mały Kurczaczku. Ciasteczkowe żółte kurczaczki przygotowała Agata Duniak-Majcher z Bake My Day, którą serdecznie Wam polecam. Wykonuje same ciasteczkowe CUDA! A papierowe ozdoby i dodatki zamawiałam w Centrum Rozwoju i Marketingu Stanisław Klamecki. Rewelacyjna jakość i szybkość wykonania! Dodatkową atrakcją w czasie mojego Baby Shower były gry i zabawy, a uczestniczki otrzymały prezenty od 3 moich ulubionych firm:

 

Baby Shower odbył się w Figa z Makiem Leszno a ja jeszcze raz dziękuję Agnieszce Gawlickiej za pomoc w przygotowaniu tak pięknego wydarzenia!

Za zdjęcia dziękuję Paulinie Mikołajczak – Paulina zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną, ale nie tylko. Namiary na Paulinę Miko zostawiam TUTAJ  A teraz przygotujcie się na prawdziwy reportaż z Baby Shower, bo nawet teraz po roku od wydarzenia nie umiałam odrzucić żadnego zdjęcia, które wykonała Paulina w ciągu tych kilku godzin. Jest więc mnóstwo zdjęć!

Są piękne wspomnienia i powiem szczerze, że z chęcią bym takie spotkanie powtórzyła! W takim samym lub znacznie powiększonym gronie!

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.