Nowoczesna ramka na zdjęcia w naszej sypialni

Jakiś czas temu pokazałam Wam na Instagramie nasze nowe ramki na zdjęcia w sypialni. Bardzo Wam się spodobały, dlatego postanowiłam napisać recenzję multiramki.

 

NOWOCZESNA RAMKA NA ZDJĘCIA

Już od dawna planowaliśmy ozdobić naszą sypialnię zdjęciami z Santorini, ale nie miałam większego pomysłu na ramkę. Każda ramka, którą wcześniej oglądałam wydawała się taka normalna i przeciętna. Podobały mi się i klasyczne drewniane ramki na zdjęcia, i złote eleganckie, czarne ramki na zdjęcia również wchodziły w rachubę. Nie była do końca zdecydowana i długo poszukiwałam ramki na zdjęcia, która będzie niebanalna, elegancja i która zachwyci mnie już od pierwszego ujrzenia.

 

 

MULTIRAMKA

Poszukiwania idealnej ramki na zdjęcia trwały prawie 10 miesięcy, bo w lipcu 2020 roku byliśmy na Santorini, a zdjęcia na ścianie w naszej sypialni pojawiły się w kwietniu 2021 roku. Czy to był długi czas? Z jednej strony tak, ale z drugiej strony mając w głowie fakt, że te ramki i zdjęcia będą wisiały w naszej sypialni przez kolejne 10, a może nawet 20 lat – to 10 miesięczne poszukiwania mały ułamek tego czasu.

Przejrzałam mnóstwo ramek na zdjęcia. Wybór jest ogromny! A mi zależało na tym, by ramka była miła dla oka, ładnie prezentowała się na ścianie i żeby była to multiramka.

 

Multiramka to oryginalne i pomysłowe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć utrwalone na zdjęciach piękne chwile. Multiramka na zdjęcia okrągła design Umbra pomieści aż 9 zdjęć i jest bardzo prosta do zawieszenia na ścianie.

 

 

OKRĄGŁA RAMKA NA ZDJĘCIA

Gdy zobaczyłam multiramkę Umbra design to serce zaczęło mi szybciej bić! Ramka była właśnie taka, jaką poszukiwałam: lekka, elegancja, pięknie ozdabiała ścianę! Wiedziałam, że będzie idealnie pasować do naszej sypialni.

Model, który widzicie na zdjęciach nazywa się dokładnie RAMKA NA ZDJĘCIE INFINITY WALL FLOAT UMBRA. Występuje w 3 kolorach:

 1. Złoty – link TUTAJ.
 2. Srebrny,
 3. Czarny – link TUTAJ.

Stwórz własną, wciągającą i nowoczesną ścianę galerii za pomocą Infinity Wall Float. Ta duża, okrągła nowoczesna ramka na zdjęcia unosi Twoje zdjęcia, oferując miejsce na różnorodne zdjęcia, ilustracje i nie tylko.

 

To, co bardzo mnie zachwyciło w modelu Infinity Wall Float to fakt, że ramkę na zdjęcia można łączyć warstwami z innymi ramkami do zdjęć Umbra Infinity. W ten sposób można uzyskać wyjątkową ekspozycję ścienną lub ścianę galerii.

Okrągła multiramka Umbra mierzy 53 cm średnicy (21 cali).

W ramce można umieścić zarówno zdjęcia pionowe i poziome. Infinity Wall Float może pomieścić maksymalnie dziewięć zdjęć.

 

 

NOWOCZESNA RAMKA NA ZDJĘCIA

Okrągła multirama na zdjęcia jest idealnym dodatkiem do naszego domu. Jej elegancki, minimalistyczny wygląd pasuje do każdego wystroju. Ramkę tym razem powiesiłam w sypialni, ale równie pięknie będzie wyglądać w innym domowym pomieszczeniu oraz np.  biurze. Ramka jest prześwitująca i daje iluzję unoszących się obrazów. Ramka będzie również pięknie wyglądać, gdy doda się tam sprasowane kwiaty.

Cała przesyłka była również w perfekcyjnym stanie, gdy do mnie dotarła. Ramka na zdjęcia została ładnie zapakowana i dostarczona również w idealnym stanie.

 

 

Prócz okrągłej multiramki na zdjęcia występują też inne ramki, które idealnie uzupełniają jedną wielką ramkę:

 • Ramka na zdjęcie 13×18 cm okrągła design Umbra złota, którą można powiesić na ścianie lub postawić na nóżce na stoliku TUTAJ.

 • Zestaw ramek CIRCULAR brass by Umbra kolor złoty TUTAJ.

 • czarna Ramka na zdjęcia Infinity na zdjęcie 10×15 cm kolor czarny TUTAJ.

 • srebrna Ramka na zdjęcia Infinity na zdjęcie 10×15 cm kolor chrom srebrny TUTAJ.

 • złota Ramka na zdjęcia Infinity na zdjęcie 10×15 cm kolor złoty TUTAJ.

 • czarna Ramka na zdjęcia Infinity na zdjęcie 13×18 cm kolor czarny TUTAJ.

 • srebrna Ramka na zdjęcia Infinity na zdjęcie 13×18 cm chrom srebrny TUTAJ.

 • złota Ramka na zdjęcia Infinity na zdjęcie 13×18 cm kolor złoty TUTAJ.

 • czarna Ramka na zdjęcia Infinity Square 4/6 czarna TUTAJ.
 • złota Ramka na zdjęcia Infinity Square 4/6 złota matowa TUTAJ.
 • srebrna chrom Ramka na zdjęcia Infinity Square 4/6 chrom TUTAJ.

Każdą ramkę na zdjęcia z tych, które podałam wyżej można postawić na okrągłej nóżce, która jest dołączona do zestawu lub powiesić ramkę ze zdjęciem na ścianie.

 

W naszym przypadku ramki okrągłe powiesiłam na ścianie w sypialni, a złotą ramkę pionową, czyli złota nowoczesna Ramka na zdjęcia Infinity Square 4/6 złota matową postawiłam na stoliku nocnym.

 

 

Pięknie też wygląda Zegar Infinity złoty mat w cenie 175 zł – link TUTAJ. Chyba taki też sobie sprawię, bo idealnie wkomponuje się w całą kolekcję!

 

Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i myślę, że to nie był mój pierwszy i ostatni zakup. Już teraz planuję powiększyć moją kolekcję i zakupić inne produkty Infinity firmy Umbra.

Dajcie znać, jak Wam się podobają takie ramki? Lubicie taki styl?

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.