Maylily – nowy showroom na mapie Warszawy

21 kwietnia 2021 r. w Warszawie miało miejsce niezwykłe wydarzenie.

 

O tym, że podkarpacka marka Maylily planuje otwarcie showroomu w Warszawie wiedziałam już od kilku miesięcy. Kasię Mitas czyli właścicielkę marki @maylily_pl ?  znam już od 7 lat, a znajomość tę zawdzięczam niebieskiej Sowie Podróżniczce, którą 7 lat temu Gabi otrzymała w prezencie podczas pierwszej podróży samochodem nad morze Bałtyckie. Stwierdziłam wtedy, że fajnie, by Gabi miała przytulankę, która równie dobrze może służyć jako poduszka na plaży. I w taki oto sposób niewinna Sowa, która była wierną towarzyszką Gabi nad Bałtykiem, jest z nami już od 7 lat!

 

 

REALIZUJĄC MARZENIA

A ja poznałam wspaniałą kobietę, która spełnia swoje marzenia! Kasia Mitas jest właścicielką marki Maylily i to ona stoi za sukcesem jej renomy. Konsekwentnie od 8 lat tworzy w Polsce piękne i wyjątkowe produkty dla dzieci. Produkty mają wspaniałą cenę w stosunku do jakości. A o jakości mogę osobiście zaświadczyć ja i moje dzieci, bo szeroką gamę Maylily mamy w domu od lat!

 

 

SHOWROOM MAYLILY NA WSPÓLNEJ

I tak oto 20 kwietnia 2021 r. w Warszawie na ulicy Wspólnej 27 Kasia Mitas spełniła swoje kolejne marzenie. Showroom Maylily to nie tylko kolejny krok w rozwoju marki. To także okazja, by osobiście dotknąć te wyjątkowe produkty dla noworodków i starszych dzieci. Kupując coś przez internet dla dziecka można mieć wątpliwości dotyczące jakości materiału czy wykonania. I właśnie wtedy można umówić się na wizytę, podejść na Wspólną, osobiście zweryfikować swoje wyobrażenia z rzeczywistością ?

 

 

KAMERALNE SPOTKANIE

Razem z Gabi brałyśmy udział w otwarciu showroomu 21 kwietnia br. Ze względu na panujące warunki epidemiczne nie było jednej wielkiej imprezy, ale otwarcie było podzielone na 3 dni. Każda zaproszona osoba mogła wybrać odpowiednią dla siebie datę i godzinę na spotkanie z Kasią Mitas i otwarcie przebiegało w bardzo kameralnej atmosferze. Prócz nas o tej godzinie w showroomie Maylily były jeszcze 4 osoby – z obsługi wydarzenia.

 

 

KURIER DOSTARCZY

Znacie tę Maylily? Jeśli nie to koniecznie wpadnijcie na Wspólną 27/16 w Warszawie, bo showroom Maylily jest dostępny dla każdego chętnego! Można wejść i zobaczyć wybrane produkty, a następnie dokonać zamówienia online pod wskazany adres. Jest to fajne i wygodne rozwiązanie, bo przyszłe mamy z brzuszkiem nie muszą wracać z wielkimi torbami do domu – wszystko w ekspresowym tempie dostarczy kurier!

 

 

Cieszę się, że mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym dla Maylily wydarzeniu ? i mocno trzymam ✊✊ za rozwój firmy!

 

ADRES:

Wspólna 27

Warszawa

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.