Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

M Pharmaceris dla młodej Mamy do szpitala

Ostatnie zakupy przed Wielkim Finałem chyba mam już za sobą.

W tym tygodniu Moja Sis zrobiła mi niespodziankę. Była w Super-Pharmie a tam była promocja kosmetyków M Pharmaceris firmy Irena Eris dla Kobiet w ciąży i młodych Mam. I w taki oto sposób w mojej torbie do szpitala, która już czeka i stoi prawie w drzwiach, znalazł się:

  1. M Pharmaceris BUSTFIRM Ujędrniający krem do pielęgnacji biustu w okresie ciąży i karmienia, witamina E, olej z rzepaku – chcę jeszcze w szpitalu po karmieniu Gabi zadbać o mój biust, aby ładnie wyglądał również po porodzie;
  2. M Pharmaceris SENSI-UREA Intensywnie nawilżającym balsam do ciała, bezpieczny dla kobiet w ciazy, mocznik 3%, olej z awokado, maslo Shea, witamina E, skwalan – aby zaraz po porodzie móc smarować brzuszek, ponieważ podobno rozstępy też mogą pojawić się po porodzie;
  3. M Pharmaceris LACTI-INTIMA Żel do higieny intymnej dla kobiet, w okresie ciąży oraz karmienia – wiadomo, o higienę trzeba dbać.

Więcej na www.PHARMACERIS.pl

Kochana Siostra. Moja torba do szpitala ma w sobie jeszcze trochę miejsca, ale jak tak dalej pójdzie będę musiała spakować dwie torby. Ja zawsze wychodziłam z założenia, że lepiej nosić niż się prosić – a w tym przypadku będzie niósł Mój Mąż, więc nie muszę się ograniczać. Wolę mieć wszystko ze sobą i pod ręką podczas tych wspaniałych dni, które mnie czekają na oddziale położniczym w szpitalu w Lesznie.

Komentarze