Łukasz Jemioł dla Limango. Byłam tam!

Tydzień temu zostałam zaproszona do siedziby Limango Polska we Wrocławiu na przedpremierową prezentację kolekcji, którą zaprojektował znany polski projektant mody, Łukasz Jemioł.

Podczas spotkania mogłam zobaczyć i przymierzyć kolekcję Łukasz Jemioł Basic oraz przyjrzeć się ubraniom, które Łukasz zaprojektował specjalnie dla klubu zakupowego Limango.

Łukasza, do stworzenia kolekcji zainspirowała Ania Przybylska – Ambasadorka Limango, która jest nowoczesną, przepiękną kobietą i z powodzeniem łączy pracę zawodową z wychowywaniem dzieci – Oliwii, Szymona i Jasia.

Łukasz mówi, że właśnie specjalnie dla takich kobiet zaprojektował kolekcję Limango, której motywem przewodnim są:

miękkie tkaniny, łagodnie układające się na ciele, zapewniające wygodę

i niewymuszoną elegancję na co dzień. 

Już od 6. do 16. października br. będzie można kupić kolekcję Łukasz Jemioł dla Limango oraz Łukasz Jemioł BASIC w specjalnych, obniżonych cenach. Prócz ulubionych kolorów Projektanta takich, jak szarości, biel i niebieski będzie można też zobaczyć kolekcję w magencie (różowym).


Niżej wywiad z Łukaszem Jemiołem, w którym Łukasz odpowiada między innymi na moje pytanie o kolekcję dla dzieci! 🙂

Twoje ubrania noszą polskie gwiazdy np. Anja Rubik, Kayah, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha. Co sprawia, że kobiety tak bardzo lubią Twoje ubrania?

Do każdej osoby, z którą pracuję podchodzę bardzo indywidualnie. Staram się, by moje propozycje pasowały do stylu, sylwetki i przed wszystkim charakteru osoby, którą ubieram. Kobiety, które wymieniłaś to ciekawe osobowości, każda z nich jest inna, projektowanie dla nich to duże wyzwanie, ale także duża przyjemność. Po prostu bardzo lubię ubierać gwiazdy, często są dla mnie inspiracją. Myślę że one to czują i odwdzięczają mi się tym samym, a także darzą dużym zaufaniem. Pamiętaj jednak, że ubieram gwiazdy nie tylko na wielkie wyjścia. Każdą z osób, które wymieniłaś można spotkać w moich rzeczach na co dzień, daje mi to ogromną satysfakcję.

Co zainspirowało Cię do stworzenia kolekcji dla Limango?

Ubrania zaprojektowane dla Limango mają charakter casualowy, zawsze tworząc takie kolekcje wyobrażam sobie ludzi w codziennych sytuacjach. Sam doskonale wiem, że na co dzień chcemy czuć się w ubraniach komfortowo, swobodnie, ale i modnie. Inspirują mnie ludzie, którzy mnie otaczają, których spotykam w mojej pracy. Osoby aktywne, z pasją, które lubią się ubierać, wyglądać dobrze i strojem podkreślać swoją indywidualność. To dla nich tworzę moje kolekcje.

Jaka jest kolekcja Łukasz Jemioł dla limango?

To kolekcja miękkich i wygodnych ubrań, które można dowolnie zestawić lub miksować z innymi elementami garderoby. Świetnie nadają się do noszenia właśnie na co dzień. To casual z odrobiną nonszalancji. Charakteru kolekcji nadają geometryczne konstrukcje i materiały, które poddano specjalnej obróbce sprania i farbowania. W kolekcji znalazły się kurtki, marynarki, dzianinowe T-shirty, spodnie, spódnice i szale.

Do czego nosić ubrania z kolekcji stworzonej dla Limango? Z czym je zestawiać, by wyglądać nowocześnie i modnie?

Kolekcja ta z założenia ma charakter modułowy, zaprojektowałem ją tak, żeby łatwo można było łączyć ją z elementami garderoby, które mamy już w szafie. Rzeczy z tej kolekcji będą świetnie komponowały się z dżinsem, skórą i dzianinami. Choć rzeczy z kolekcji mają charakter „basicowy”, to jednak są bardzo charakterystyczne i dobrze łączyć je z elementami garderoby o prostej formie i stonowanej kolorystyce.

Gdybyś mógł wybrać tylko jeden ciuch z tej kolekcji to byłby… i dlaczego?

Wybrałbym tunikę. To bardzo uniwersalna cześć garderoby, można założyć do niej szpiki i wybrać się w niej na wieczorną imprezę, a także nosić na co dzień w towarzystwie jeansów i trampek. Miękka, ciekawa konstrukcyjnie i bardzo wygodna. Każdy będzie czuł się w niej świetnie.

Limango to Klub Zakupowy kierowany głownie do młodych mam. Czy masz w planach stworzenie kolekcji dla dzieci?

Nie mam tego w najbliższych planach, ale nie wykluczam takiej możliwości. Lubię nowe projekty i wyzwania, a tym na pewno byłoby stworzenie rzeczy dla dzieci. Zobaczymy, może kiedyś powstanie kolekcja Łukasz Jemioł BASIC for Kids.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.