Zamek Kliczków, nie tylko na Walentynki

 

Trochę czasu musiałem żonę ponamawiać by wyjechać na Walentynki, kilka dni musiałem przekonywać, żeby akurat do zamku, dość długo musiałem prosić żebyśmy wynajęli właśnie ten pokój – Apartament Cesarski.

 

 

Kiedyś twierdziłem, że Walentynek nie obchodzę, bo miłość to cały rok i takie tam. Ale po prostu, dziś to stwierdzam, nie znałem tak fajnego sposobu świętowania dnia 14 lutego. Wyjazd we dwoje, w fajne miejsce to jest właśnie TO!

 

 

Pobyć sobie sam na sam, przypomnieć jak to było zaś kiedyś. Popatrzeć głęboko w oczy żonie, bo żona ma te oczy nadal przecież – te same co na pierwszej randce miała, a w zgiełku dnia codziennego łatwo o tym zapomnieć.

 

 

A jak fajne miejsce to i wspomnienia i pamiątki można przywieźć, a to na całe życie zostanie – i wspomnienia i suweniry! Dwa, trzy dni, które zapadną w głowie już na zawsze.

 

 

Relaksu takiego niecodziennego można zażyć. I na basen pójść bez kółek i innych dmuchańców… 😉

 

 

Bardzo polecamy takie celebrowanie – i tak, każda okazja jest dobra, taka okazja bez okazji też oczywiście ale czy nie łatwiej się zmobilizować, zaplanować coś kiedy właśnie w kalendarzu data wyznaczona „odgórnie”? 🙂

 

Dlatego, gdy mnie ktoś dziś zapyta, czy obchodzę Święto Zakochanych, odpowiem A JAKŻE! Z pełną pompą! Po cesarsku! 🙂

 

 

Zamek Kliczków Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe

Kliczków 8
59-724 Osiecznica

Rezerwacja:
tel.: +48 75 734 0 700
fax: +48 75 73 40 703
e-mail: rezerwacja@kliczkow.com.pl

 

Strona www.kliczkow.com.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.