Marriott Warszawa – nasze subiektywne wrażenia

 

A gdyby tak zostać testerem hoteli? Dziś Warszawa, jutro Paryż a po jutrze Malediwy! ✈️ Sprawdzać jakość podawanych posiłków, jeść śniadanie z widokiem na ocean, pływać z delfinami, a zachód słońca oglądać na plaży leżąc pod palmą?

 

Mystery shopper w hotelu bada obsługę klienta, sprawdza czy łóżko jest wygodne, z kranu leci ciepła woda, a ściany nie są z papieru – uwierzcie mi, od dawna korzystałam z różnych hoteli i te 3 rzeczy wcale nie są takie oczywiste ?
Poza tym każdy hotel ma swoją ofertę, katalog – a na miejscu bywa to bardzo różnie. Do tego korzystanie z usług spa, próbowanie wymyślnych drinków, sprawdzanie atmosfery w najlepszych klubach i dyskotekach. Kto by tak nie chciał? Myślę, że to mogłaby być NAJLEPSZA PRACA ŚWIATA!

Marriott Warsaw nie odwiedzaliśmy już jakiś czas – wiadomo: zakazy, nakazy… Ale tym razem wiedzieliśmy, że musimy odświeżyć tę przyjaźń. Bo Marriott właśnie to jest przyjaciel w podróży. Po raz kolejny potwierdza, że standard tam panujący już od lat jest po prostu NIEPODRABIALNY. Może być inny hotel, też pięciogwiazdkowy, też w centrum stolicy, czy z kolei z jakimś super widokiem na morze czy góry, ale jeszcze nigdzie gdzie byliśmy nie udało się żadnemu obiektowi w takich szczególnych a ważnych detalach dorównać Marriottowi. Standard komunikacji z gościem, standard posiłków, obsługi pokoi, klimat w lobby, atmosfera nawet w korytarzach… Od lat niezmiennie na niedoścignionym poziomie. Ba! Nie raz byliśmy tam też z dziećmi. I mimo, że przecież w pierwszym odruchu nikt nie kojarzy Marriotta właśnie z obiektem nastawionym na wypoczynek rodzinny, to jest to obiekt tak bardzo kids friendly jak te które opierają na tym swoją ofertę, a przecież Marriott jest przede wszystkim hotelem biznes, to jednak nie powoduje, że zapominają o najmłodszych gościach i już nawet dla bobasa, tak jak dla dorosłego gościa, mają najwygodniejsze łóżko ever! Każde życzenie mające na celu wygodę gościa z dzieckiem jest spełniane z pełną gotowością. Naprawdę, tym razem idąc do pokoju z kartą, po takiej przerwie na twarzy uśmiech pojawiał się sam, bo czuliśmy się jakbyśmy wracali do domu ?
Marriott potrafi nas w sobie rozkochać!

 

 

 

Śniadanie z widokiem i widok na śniadanie ? Po czym poznać dobry hotel? Po doskonałym śniadaniu właśnie! ? W Warszawie Marriott proponuje:

? Ciasta i pieczywo ???

? Napoje – np. termos kawy, herbaty czy świeżo wyciskany sok pomarańczowy ?☕️?

? Dania gorące: owsianka, jajko sadzone, gotowane na miękko, na twardo, po benedyktyńsku, kiełbaski śniadaniowe, boczek, ziemniaczki, fasolka w sosie pomidorowym, jajecznica z dodatkami (np. pomidor, papryka, pieczarki i wiele więcej!), owsianka, omlet z białek ???

? Dania zimne: szybka, salami, wędlina drobiowa, ser żółty, brie, serek wiejski, wędzony łosoś, szproty w oleju, sałatka wiosenna, mini serki, domowe musli, bircher musli, płatki śniadaniowe z mlekiem, jogurt owocowy i naturalny, owoce krojone (ananas, pomarańcza, melon)! ???

I to wszystko podane o dowolnie wybranej przez nas godzinie od 6:00 do 11:00 z dokładnością co 15 minut ?

Co jedliśmy – widać na zdjęciach ☝️

A jak komponuje się Twoje ulubione śniadanie? ☀️ U nas kolorowo i różnorodnie ?

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.