Podaruj bliskim coś więcej niż prezent

 

Niektórzy sięgają po tradycję i pakują prezenty w zielono-czerwony papier. Inni wolą połyskujące, eleganckie, złote torebki, a jeszcze inni – ekologiczne i modne brązowe kartoniki.

 

 

Tak naprawdę nieważne jest jednak, w co zapakujesz prezenty dla swoich bliskich. Ważne jest, by były one wyjątkowe, przemyślane i ofiarowane prosto z serca. Jak to zrobić? My już wiemy!

 

 

Prezenty – warto mieć dobry pomysł!

Święta to przepiękny czas, którego ważnym elementem są upominki. Bywa jednak i tak, że brakuje nam na nie pomysłu. Chcemy sprawić bliskim coś wyjątkowego – coś, co wywoła szczerą radość i na długo zapadnie w pamięci, ale nic nie przychodzi nam do głowy. Czasami kończy się to zakupem błyskotki albo uroczej bombki, które – choć piękne, nie są tym, czego pragnęliśmy.

 

 

A gdyby w tym roku spojrzeć na kwestie prezentów trochę inaczej?

A gdyby tak w tym roku postawić na coś zupełnie innego? Zapomnieć o prezentach w tradycyjnym znaczeniu tego słowa i podarować bliskim coś wzruszającego i niezwykłego – np. powrót do pięknych chwil? Brzmi niewiarygodnie, ale to naprawdę jest możliwe.

W naszym domu już od kilku lat sprawiamy sobie upominki, które wywołują ogromną radość i po które później sięga się bardzo często. To wyjątkowe CEWE FOTOKSIĄŻKI.

 

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nic innego, jak pięknie przygotowana książka ze zdjęciami – wybranymi przez osobę, która ją zamawia. W naszym domu tradycją stało się wręczanie takiego prezentu babci i dziadkowi. Każda z kart przypomina im, jak bardzo zmieniły się ich wnuczęta w ciągu roku i jak wiele cudnych chwil doświadczyły. Pierwszy prezent CEWE był dla nich zaskakujący (i zachwycający!), jednak teraz tak przyzwyczaili się do takich upominków, że nie wyobrażają sobie innych.

 

 

A wiecie, co jest najpiękniejsze? Moment, w którym nasze dzieci oblegają babcię i dziadka po kolacji wigilijnej. Seniorzy otwierają swój prezent, a maluchy komentują każde zdjęcie, opowiadając, co wtedy robiły i gdzie były. To jeden z najpiękniejszych momentów świąt Bożego Narodzenia. Bliskość i czułość, a do tego wspomnienia, które rodzą się na naszych oczach. Łezka w oku!

 

 

Wiem też, że babcia i dziadek często sięgają do swojej małej kolekcji prezentów CEWE, kiedy są sami, i że z ogromną przyjemnością pokazują je swoim znajomym!

 

 

Wywoływanie zdjęć – czy jest ważne?

Wywoływanie zdjęć jest dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy częstym gościem na cewe.pl (mówiąc szczerze, robimy zamówienie nie tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia). Dlaczego? Oto kilka powodów.

 

  • Wydrukowane zdjęcia są bardziej dostępne i z większą przyjemnością po nie sięgamy

Wielu z nas trzyma swoje fotografie w telefonach albo na komputerach. Też tak robiliśmy, ale tylko do czasu. Pewnego dnia uświadomiliśmy sobie, że dotarcie do zdjęć, które nas interesują, zajmuje strasznie dużo czasu. I – szczerze mówiąc, nikt nie ma ochoty tego robić. Nikomu nie chce się przeglądać 17 tysięcy ujęć, żeby odnaleźć kilka naprawdę pięknych. Nikt też nie ma siły, żeby po kilku godzinach spędzonych przy komputerze na pracy znowu przy nim siadać. To po prostu przestało nam się kojarzyć z przyjemnością!

 

 

  • CEWE KSIĄŻKA jest piękna!

Od pierwszego momentu, w którym zapoznałam się z ofertą CEWE, zakochałam się w produktach marki. Możliwość pełnej personalizacji, oddanie detali fotografii, łatwość, z którą przegląda się książkę – wszystko to sprawia, że z ogromną przyjemnością wracam do naszych wspomnień.

 

  • Spędzenia czasu z bliskimi i CEWE FOTOKSIĄŻKĄ jest takie… klimatyczne

Po CEWE FOTOKSIĄŻKI zazwyczaj sięgam wieczorami. Włączam lampkę, siadam w wygodnym fotelu, przykrywam się kocem i – popijając herbatę z cytryną, przewracam strony, uśmiechając się sama do siebie*. Czasem pogładzę palcem zdjęcie któregoś z moich dzieci, nierzadko też zatrzymuję się przy niektórych fotografiach na dłużej. To coś tak zupełnie innego od przeglądania fotek w telefonie albo komputerze!

*nie myślcie, że to trwa długo – CEWE FOTOKSIĄŻKA przyciąga dzieci i już po około 5 minutach oglądają ze mną ?.

 

 

Podaruj swoim bliskim coś więcej niż prezent

CEWE FOTOKSIĄŻKA to prezent, który sprawia prawdziwą przyjemność obdarowanemu i umożliwia mu powrót do pięknych chwil. To jednak nie wszystko – bo przygotowując FOTOKSIĄŻKĘ, sami odczuwamy całą masę pozytywnych emocji. Krótko mówiąc: zamiast biegać po galerii, ja wracam do wspomnień i wybieram ślady tych najpiękniejszych ?.

 

 

A jeśli nie fotoksiążka to…

Być może Fotoksiążkę już macie, a chcecie podarować coś innego, ale równie pięknego? Cewe to nie tylko fotoksiążki – to również fotoprodukty, czyli personalizowane prezenty dla najbliższych! I na naszych zdjęciach widzicie:

 

    • CEWE FOTOKSIĄŻKA, A4, duża, okładka twarda, papier cyfrowy matowy, 26 stron, cena produktu 129,99 PLN, więcej TUTAJ

Taka książka pełna fotografii to wspaniały prezent dla tych, którzy dużo podróżują – można im przygotować takie podsumowanie roku, albo zrobić pamiątkę z poprzednich rodzinnych świąt i wręczyć gościom w tym roku, a nawet zrobić z tego coroczną tradycję 🙂

    • Kalendarz ścienny, A4, cena produktu 59,99 PLN, więcej informacji TUTAJ

Doskonała opcja by zrobić kalendarz dla dziadków! Wypełnić każdy miesiąc zdjęciami wnucząt (chyba najlepiej!) i niech dziadkowie cieszą się uśmiechami najmłodszych w rodzinie cały rok!

 

 

    • Kredki w pudełku ze zdjęciem, Kredki Faber-Castell w metalowym pudełku ze zdjęciem, 12 kolorowych kredek w pudełku, cena produktu 75,99 PLN, więcej szczegółów TUTAJ

 

Kto zna ten problem, że jadąc w święta do kogoś, kto ma dzieci nie wiadomo co kupić dla nich jako upominek? Bo albo „oni już wszystko mają” albo „nie wiem czego nie mają” 🙂 . No więc na pewno nie mają takiego pięknego zestawu kredek w opakowaniu zdobionym wizerunkiem np. własnej buzi! Jaki to będzie szał, dostać i wręczyć takie kredki! Na pewno żaden bąbelek nie będzie spodziewał się takiego prezentu!

 

 

Kod Rabatowy do CEWE

Jeśli i Wy chcecie ofiarować Waszym bliskim (albo sobie) coś więcej niż prezent, to mam dla Was niespodziankę – kod rabatowy NA WSZYSTKO do cewe.pl

Aby uzyskać zniżkę, musicie podczas zamówienia wpisać: OCZEKUJAC10 (nie dotyczy opłaty za dostawę).

 

Kod może być użyty wielokrotnie! ?. Bawcie się dobrze!

 

 

Partnerem publikacji jest CEWE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.