Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

Bebecar Stylo Class

W tym tygodniu ja i Mój Mąż mieliśmy imieniny. Oczywiście obchodzimy imieniny i rok temu zrobiliśmy sobie wspaniałe prezenty. Dwa lata temu w tym czasie mieliśmy imieninowego grilla, ale w tym roku jakoś wszystko skupione jest wokół Naszej Małej Gabi i nasze prezenty imieninowe też same z siebie zeszły na dalszy plan. Może nie same prezenty, ale słowo “NASZE” jest już tu nie na miejscu, ponieważ na imieniny moje i Męża kupiliśmy sobie… wózek dla Gabi! Moja radość z zakupu wózka była przeogromna. Tak, jak wcześniej pisałam zastanawiałam się już tylko nad kolorem, ale model wybrałam i zdecydowałam się na Bebecar Stylo Class.

Razem z Mężem (bo to w końcu też jego prezent imieninowy 😉 ustaliliśmy, że najlepszym kolorem dla nas i dla Gabi będzie szary i właśnie taki wózek kupiliśmy. To, że ja się bardzo cieszyłam z zakupu wózka – zrozumiałe. Ale to, że Mój Mąż cieszył się jak dziecko (i nadal się cieszy!) z naszego cudownego wózka przekroczyło moje największe oczekiwania – sądziłam, że tylko kobieta może szaleć z radości na widok wózka dla dziecka.

 

Prezent imieninowy zapakowany w czterech kartonach. Po dwa kartony dla każdego 😉

Rozłożenie stelaża i założenie kółek zajęło minutkę. Torba i nosidełko było już gotowe do założenia.

Pierwszy fotelik, w którym Gabi będzie jeździć.

Teraz pozostaje rozłożenie gondoli i zamontowanie jej na stelażu wózka.

Gondola z przykryciem oraz torbą.

Nosidełko-fotelik przygotowane do pierwszej podróży.

Nosidełko-fotelik wraz z osłonką na nóżki i daszkiem.

Spacerówka. Z niej będziemy korzystać najwcześniej za pół roku czyli w styczniu albo nawet w marcu, bo podobno w gondoli Gabi może jeździć do 8 miesiąca życia. Jednak musieliśmy sprawdzić teraz, jak wygląda spacerówka. Radość montowania była nieopisana!

Spacerówka ze śpiworkiem na nóżki.

Spacerówka z założoną osłoną przeciwdeszczową.

 

Cały wspaniały zestaw Stylo Class: gondolka, nosidełko-fotelik, spacerówka, torba.

Do wózka można zamówić czarne koła pompowane lub piankowe – lekkie.

Wózek w wersji z czarnymi kołami pompowanymi.

Jedyna w swoim rodzaju, stylowa torba Bebecar.

Cały wózek to spełnienie moich marzeń. Kto mógł przypuszczać, że wózek może być tak ważny i istotny w życiu przyszłej Mamy? A jednak tak jest! Nie chciałam kupować wózka wcześniej, bo wiedziałam, że to jest decyzja na następne 2 lata – w przypadku tego wózka na 3 lata, bo tyle trwa gwarancja. Ale teraz jestem pewna, że znalazłam to, czego tak długo szukałam. Dobrze jest wózek mieć blisko siebie, w domu! Już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy w nim Naszą Gabi!

 

Komentarze