Nasz pokój. Post scriptum.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie.

Do mądrali 🙂 : nie jesteśmy architektami, nie zajmujemy się “zawodowo i od wielu lat” dekorowaniem i urządzaniem wnętrz, ale chcemy coś zmienić w naszym domu.


Ten pokój ma być z przeznaczeniem na “internety”, bo przed komputerem spędzamy dużo czasu (jak zapewne się domyślacie 🙂 ) oraz dla gości, którzy nas odwiedzają i u nas nocują – stąd potrzeba rozkładanej kanapy.

My również lubimy wolną przestrzeń, ale warunki lokalowe są jakie są :P. Może i dom mamy duży, ale nie aż tak, by każdy osobny pokój spełniał inną rolę: biblioteczka, biuro, gościnny (z funkcją spania) i dzienny. To wszystko po trosze ma się zmieścić w tych oto czterech ścianach. Ale uspokoję: kuchnię, jadalnię, sypialnię, pokój Gabi, dwie łazienki i kominkowy mamy osobno 🙂 – tu tego nie będziemy próbowali “wcisnąć”.

Poza tym te dwa projekty to koncepcja, w której maksymalnie chcieliśmy wykorzystać możliwości zabawy z tym planerem – wciąga :). Już wiemy, że dzięki waszym uwagom na pewno, jeśli padnie na 4You, zrezygnujemy z najwyższego regału, jednej pufy i być może czegoś jeszcze, ale to naprawdę trudne, bo ten pokój ma być idealny – w naszym rozumieniu.

Padały też pytania, po co nam tam biurka. No właśnie głównie po to urządzamy pokój na nowo – potrzebujemy miejsca do pracy i prowadzenia zdalnych biznesów na dalekim wschodzie i w USA ;). Reszta – np. kanapa czy ten nieszczęsny stolik kawowy mają się tam pojawić, by rozszerzyć funkcjonalność pomieszczenia.

Regały? Też muszą być – książki (nie chcę trzymać ich w piwnicy – darzę je jako takim szacunkiem :), segregatory (faktury i umowy – patrz biznesy na świecie ;), i rodzinne fotografie. Dlaczego otwarte? Bo zamknięte to już nie regały a szafy i stworzą wrażenie meblościanki z okresu późnego Jaruzela a to jeszcze bardziej optycznie zmniejszy przecież pokój.

Niestety nie znamy darmowego architekta – stąd  autorska i radosna twórczość w voxboxie.

I raz jeszcze do mądrali – szoł mi so potrafisz! Bo gadać każdy umie :).

Komentarze