Urządzamy pokój. Pomożecie?

Czas na zmiany. Dużo zmieniło się w naszym życiu od czasu, kiedy kupowaliśmy meble do tego pokoju. Kupowaliśmy meble to dobre określenie, bo z pewnością nie można powiedzieć – urządzaliśmy.

Trudno cokolwiek sensownie urządzić z mebli kupionych z działu OKAZJE (wiecie – ten przy kasach z egzemplarzami po ekspo, wadliwymi, niepełnowartościowymi) w Ikei 😉 a tam wówczas głównie kupowaliśmy, stąd dziś nasz dzienny pokój wygląda jak ów wspomniany dział :D, każdy mebel z innej parafii – taki zlepek od szweda.

Trzeba mieszkaniowo nadgonić te życiowe zmiany – prowadzimy dziś inny tryb życia niż kilka lat temu, mieszkamy w nieco większym gronie, dużo korzystamy z komputerów, wcale z telewizora. Potrzebujemy  miejsca dla siebie, takiego do odpoczynku i pracy w domu. Jednocześnie pokój musi pozostać uniwersalny – np. kanapa z funkcją spania, kiedy mamy gości, no i w ogóle nie może stać się z niego “zakątek księgowej” zawalony segregatorami i zszywaczami :). Nie chcemy też mieć w domu “gabinetu” – nie mamy przychodni ani kancelarii :).

Już jak iś czas rozglądamy się po “meblowych”. Aktualnie rozkochały nas w sobie meble VOX i posiedziałem dziś trochę nad tym ich narzędziem do urzeczywistniania wyobraźni :). Mamy dylemat – dwie serie, które spodobały nam się podczas wizyty w salonie w Poznaniu – jedna bardziej przypadła do gustu mi, na punkcie drugiej oszalała Maria – nie powiemy która komu podoba się bardziej.
W tym planerze na stronie zrobiłem dwa projekty – wizualizacje. I tak patrzymy dziś sobie i oglądamy nasz przyszły przepiękny pokój – tylko który?!
Biała, rześka, świeża seria 4 You by VOX w naszym zestawieniu złamana czerwonym akcentem i ocieplona naturalnym drewnem? No i z twarzą ‘a :).

Czy nieco bardziej klasyczna w barwie, choć modernistyczna w bryle seria Hifi by VOX w dominującym kolorze brązu urozmaiconym szarością i beżem a według mojego projektu z “wrzuconym” elementem pomarańczu?

Jeśli zechcecie nam pomóc to zwróćcie też uwagę na wygląd pomieszczenia ze sztucznym światłem – często siedzimy “po nocach” 😛

4 You 

Hifi
Komentarze