Hulajnoga! Czy każde dziecko ją uwielbia?

Nasze dziecię staje się coraz bardziej zmotoryzowane!

Pomijając ekscesy na traktorach, samojezdnych kosiarkach, wózkach widłowych i tego rodzaju sprzętach ciężkich i wymagających raczej osiągnięcia pewnego wieku oraz uzyskania uprawnień, z czego Gabriela nie robi sobie dokładnie nic, to nasza córa ma również takie bardziej normalne zainteresowania pojazdami kołowymi z jej kategorii wiekowej.

Te zdjęcia powstały wczesną wiosną i pędem je tu Wam pokazujemy bo zaraz będą nieaktualne. Kiedy ostatnio byliśmy w Ossie, długie korytarze hotelu sprzyjały temu aby Młoda mogła lajtowo potrenować hulajnogowanie – bezpieczny, wyłożony wykładziną korytarz to idealne miejsce. Tu załapała bakcyla i zdobyła pierwsze szlify. Potem było kilka przebłysków na spacerach, ale jakoś z hulajnogą było u nas tak typowo – “Maaamo/Taaaato weźmy hulajnogę!” /kilka odepchnięć/ “Maaaamo/Taaatooo, ponieś mi hulajnogęeeee”. Także ten.

U znajomych, czy właśnie na wyjeździe robiliśmy przymiarki do rowerków biegowych ale wówczas mimo ogromnej chęci Młodej do nich, były zawsze ciut za duże, za ciężkie, za toporne. Choć już niedługo przyjdzie do niej jej pierwszy taki rower. Ale zanim… Od wczoraj ma nową dwukołową miłość… I nie jest tu jak z hulajnogą, nie ma tu przelotności, chwili, ulotnej fascynacji… Póki co z niego nie zsiada. Z czego? Z motorka! W Tesco wczoraj, wiedząc, że od dziś będziemy znów przemierzać długaśne korytarze Ossy kupiliśmy jej za 60 zł plastikowy motorek – też taki odpychacz biegowy, z którym Gabriela najchętniej dziś by spała.

My również z radochą przyjmujemy tę jej fascynację, bo widzimy jak od wczoraj dużo sprawniej się na nim z godziny na godzinę porusza, nabiera prędkości i wchodzi w zakręty, opanowuje równowagę. Doskonały trening przed pierwszym rowerkiem biegowym i w ogóle przed rowerem.

 

Jeśli i Ty lubisz hulajnogi i chcesz kupić taką dla dziecka to największy wybór za najlepszą cenę znajdziesz TUTAJ HULAJNOGI DLA DZIECKA

 

Foty z jej Kawasaki na pewno już za moment pojawią się na naszym insta a póki co nostalgicznie, bo z zapomnianą już i niedocenioną przez dziecię hulajnogą… A też dobrze jej szło!

 

100003hulajnoga100008hulajnoga 100002hulajnoga100007hulajnoga 100004hulajnoga 100005hulajnoga100009hulajnoga 100006hulajnoga

Komentarze