Pachnąca i gładka skóra latem w 3 minuty – czyli MUSisz to mieć!

Gorące słońce, letnie klimaty i temperatura powyżej 20 st. C sprawiają, że coraz częściej mam ochotę na sukienki i krótkie spodenki.

 

Uwielbiam chodzić w sukienkach i każdy, kto mnie zna, latem widzi mnie właśnie w sukienkach lub spódnicach. Okrywając nogi po zimie liczę się z tym, że prócz nóg widoczne są jeszcze na nich włoski. Co zrobić, aby mieć pachnącą i gładką skórę latem w 3 minuty, a przy tym nie tracić na co dzień czasu i używać jednego produktu do mycia i do golenia?

 

 

NIEDOCZAS MATKI

Przez całe życie mam za mało czasu. Po urodzeniu dzieci próbowałam już rozciągnąć dobę, ale zawsze wychodzą mi tylko 24 godziny – jakoś więcej wycisnąć nie mogę. Rano całą rodziną albo robimy wszystko w pośpiechu, by zdążyć na czas albo leniwie snujemy się po całym domu i nagle na zegarku wybija południe! Dzień, szczególnie latem, mija wyjątkowo szybko.

Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, więc zabawa w domek, babki w piaskownicy albo przejażdżki rowerem. Zawsze trzeba mieć czas na atrakcje dla najmłodszych i wydusić ze słonecznego dnia jak najwięcej! Po południu obiad, znowu aktywność na świeżym powietrzu. Wieczorem kolacja, kąpiel i czytanie bajek. Zanim się obejrzę jest 22:00 i czas na sen. A co z przyjemnościami dla mnie? Niedoczas matki towarzyszy mi już od dawna…

 

 

Codziennie muszę podzielić czas dla dzieci z czasem dla siebie. Gabi ma swoje wymagania, Misia swoje. Bycie mamą dwójki jest wspaniałe, ale godziny dzielone dla dwoje dzieci uciekają mi niemal przez palce! Latem potrzebuję znacznie więcej minut na codzienną pielęgnację całego ciała niż zimą. Uwielbiam wieczorne długie kąpiele w wannie. Mogę wtedy zrelaksować się i odprężyć po całym dniu. Jednak szczególnie latem mam ten jeden babski dodatkowy obowiązek podczas kąpieli.

 

 

Goląc nogi, od dawna zastanawiałam się dlaczego nikt nie wymyślił żelu pod prysznic którym można się ogolić albo pianki do golenia, którą można umyć całe ciało? Przecież to by było takie idealne rozwiązanie dla kobiet, którym zależy na czasie – oraz na miejscu w kosmetyczce podczas wakacyjnych wyjazdów. Wszak latem bardzo często używam pianki do golenia całego ciała, a żel pod prysznic stoi w łazience zaraz obok pianki. Pakując kosmetyczkę na różne letnie wyjazdy zawsze brałam obowiązkowo ze sobą te dwa produkty – plus całą masę innych 😉 Teraz już nie muszę! Bo…

 

 

MUSISZ TO MIEĆ – MUS DO MYCIA I GOLENIA CIAŁA

…mam NOWOŚĆ w swojej kosmetyczce! Mus do mycia i golenia Dove sprawił, że codziennie oszczędzam kilka minut, bo jest to produkt 2 w 1. Mnożąc minuty przez dni tygodnia wychodzi naprawdę niezła oszczędność czasu, którego tak bardzo brakuje mi każdego dnia! Teraz sięgam po jeden produkt: za jednym razem myję pianką całe ciało i usuwam maszynką do golenia niepotrzebne włoski.

 

 

Mus jest bardzo ekonomiczny, wystarczy na dłużej niż klasyczny żel pod prysznic. Ma bogatą kremową konsystencję przez co świetnie utrzymuje się na skórze całego ciała. Zapewnia doskonałe nawilżenie oraz golenie bez podrażnień i zacięć. A do tego występuje w trzech obłędnych zapachach:

 

 

  • Dove Shower Mousse z olejkiem różanym,
  • Dove Shower Mousse z olejkiem kokosowym,
  • Dove Shower Mousse z olejkiem arganowym.

 

 

BOGATA FORMUŁA

Mus do mycia i golenia całego ciała Dove zawiera 100% łagodnych substancji myjących, delikatnie oczyszcza skórę bez naruszania jej bariery ochronnej. Posiada bogate formuły olejków, które odmładzają skórę oraz chronią przed utratą wilgoci. Skóra jest idealnie nawilżona i gładka w dotyku, a piękny zapach sprawia, że codzienna pielęgnacja ciała staje się prawdziwą przyjemnością. Dla mnie to idealny produkt 2 w 1!

 

 

MOJE ZŁOTE RADY

Golenie nóg potrafi być ciężką zmorą. Jednak ja mam swoje złote rady, które wypracowałam przez lata. Chcesz efektywnie golić nogi? Weź sobie te kilka punktów do serca, proszę bardzo, ode mnie 🙂

 

 

#1 GOLENIE NÓG NA SUCHO

Nigdy nie powinno się golić nóg na sucho! Jeśli weźmiesz maszynkę do golenia i bez żadnego przygotowania jak np. mus do golenia i ogolisz nogi na sucho, możesz mieć pewność, że skóra będzie podrażniona i niedokładnie ogolona. Nie rób więc tak, nawet w największym pośpiechu 😉

 

 

# 2 NA POCZĄTKU CZY NA KOŃCU

Znacznie lepiej dla skóry ciała będzie, gdy golenie nóg i innych części ciała rozpoczniesz na końcu kąpieli, a nie na początku. Skóra oraz włoski będą zmiękczone przez wodę, a dzięki temu golenie będzie dokładniejsze i przyjemniejsze.

 

 

# 3 ZRÓB TO WIECZOREM

Uwielbiam wieczorne kąpiele i przeważnie właśnie wtedy biorę się za moje domowe SPA. Wieczorem wolniej płynie czas. Nigdzie się nie śpieszę, bo dzieci słodko śpią. Zawsze też po goleniu nóg nawilżam skórę balsamem do ciała, co sprawia, że skóra jest dodatkowo miękka i delikatna w dotyku.

 

 

# 4 ZAWSZE NOWA

Jak długo używasz jednorazowej maszynki do golenia? Z doświadczenia wiem, że potrafimy bardzo długo trzymać jednorazową maszynkę do golenia w kosmetyczce. Pamiętaj o tym, żeby nie używać zardzewiałej albo starej maszynki, bo można mieć z tego powodu tylko podrażnienia. Lepiej częściej wymieniać maszynkę na nową i kupować taką z podwójnym ostrzem, co zapewni lepsze i dokładniejsze golenie.

 

 

# 5 NIE CODZIENNIE

Golić nóg nie powinno się codziennie. Prawdą jest, że im częściej goli się włosy na nogach, tym mocniejsze i silniejsze będą w przyszłości. Dlatego jeśli nie musisz golić nóg codziennie, rób to co 2-3 dni.

 

 

To moje złote rady na temat golenia nóg i innych części ciała. Jeśli masz jakieś swoje daj znać o nich koniecznie w komentarzu!

 

 

 

 

ROZDANIE

Gładka skóra latem w 3 minuty jest możliwa, a teraz również Ty możesz się o tym przekonać! Razem z partnerem wpisu, marką Dove, mam dla Was pachnące i puszyste rozdanie musów do mycia i golenia Dove! Uwielbiam lato za słońce i możliwość chodzenia w sukienkach, a Ty za co uwielbiasz lato?

Opowiedz w 3 zdaniach w komentarzu pod tym wpisem:

 

ZA CO UWIELBIASZ LATO?

 

 

Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę 5, które otrzymają zestaw do mycia i golenia Dove Shower Mousse z drogocennymi olejkami! Na odpowiedzi czekam tutaj na blogu przez 7 dni, czyli do końca dnia 16 maja! Wyniki ogłoszę również tutaj najpóźniej 20 maja br.

POWODZENIA!

 

I PIĘKNEGO LATA WAM ORAZ SOBIE ŻYCZĘ!

 

 

 

WYNIKI ROZDANIA

Dziękuję za wspólną zabawę! Dzisiaj w rozdaniu wygrywa:

Sandra Rajch-Powierza

Marta Mosiek

Natalia Zwolan

Izabela Kozłowska

Kinga Połys

 

Czekam na Wasze adresy do końca tygodnia! Proszę o kontakt na naszego maila – w tytule wpisz “Dove Shower Mousse”! Ściskam!

 

Komentarze