Moja sesja ciążowa i Pałac w Wilanowie. Sesja brzuszkowa w ogrodzie

 

Lubicie oglądać zdjęcia z sesji ciążowych? Ja uwielbiam! A dziś zabieram Was do tajemniczego ogrodu!

 

Pałac w Wilanowie od zawsze mnie zachwyca! Jego historia jest niesamowita, a piękna żółta elewacja budynku to kolor, który ładuje mnie dodatkową energią! Dokładnie 5 lat temu, z małą Gabi w wózku spacerowaliśmy po ogrodzie – Kuby zdjęcia zobaczycie we wpisie Spacer w Wilanowie. Teraz, oglądając te zdjęcia, aż sama jestem w szoku, że tak szybko minęło te 5 lat!

 

 

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Co bardzo ciekawe, Pałac wraz z otaczającym parkiem oraz zabudowaniami zachował niezmienioną formę architektoniczną, walory historyczne i artystyczne mimo zaborów, wojen i okupacji.

Zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie jest również miejscem wydarzeń kulturalnych, koncertów i spotkań. Do najbardziej znanych imprez należą: Letnie Koncerty Królewskie w Ogrodzie Różanym oraz Międzynarodowa Letnia Akademia Muzyki Dawnej. Na zdjęciach prócz mnie możecie też zobaczyć przygotowania do inauguracji lata w pałacu w warszawskim Wilanowie, którą od kilku lat organizuje marka Raffaello. Nasze zdjęcia były zrobione we wrotek, a impreza Raffaello odbyła się w czwartek. Na czerwonym dywanie jak zwykle pojawiły się celebrytki w wieczorowych kreacjach. Więcej zobaczycie TUTAJ

 

 

SESJA CIĄŻOWA

Sesja ciążowa z dużym lub małym brzuszkiem zawsze była dla mnie ciekawym przeżyciem. Ciąża to z jednej strony długi czas, ale prawda jest taka, że im więcej dzieci tym szybciej on płynie. Teraz, w trzeciej ciąży, mam wrażenie, że dopiero co robiłam test ciążowy i zobaczyłam dwie kreski, a tutaj mamy już połowę!

Zawsze byłam zdania, że sesje ciążową można robić wtedy, gdy brzuszek jest bardzo widoczny. Zdjęcia wykonane w 9. miesiącu ciąży robią znacznie większe wrażenie niż te zrobione w 5 miesiącu 😉 Ale jednak teraz postanowiłam celebrować każdy tydzień bycia brzuchatką, więc gdy tylko przydarzyła się okazja na wspólny spacer z Kuburkiem po wilanowskim ogrodzie, to wiedziałam, że muszę ją wykorzystać!

 

 

Więcej zdjęć z moich sesji ciążowych (z Miśką i z Gabi) zobaczycie klikając w tutaj -> SESJA CIĄŻOWA

 

Mam nadzieję, że niedługo znowu wrócimy do pięknych krajobrazów przed Pałacem w Wilanowie tym razem całą rodziną – z Gabi i Miśką na czele!

 

 

SESJA CIĄŻOWA W WILANOWIE

Sukienka biała z trzema falbankami, totalnie lekka i letnia, idealna na ciążowy brzuszek i nie tylko – Elilibutik cena 75 zł

Okulary przeciwsłoneczne Wearmedicine

Biżuteria – złoty naszyjnik i kolczyki ForgetMeNot www.yes.pl

Zdjęcia wykonane: aparat Nikon D750, Tamron 70-200 mm, f2.8

Data wykonania zdjęć: 19 czerwca 2018 r. w 19 tygodniu ciąży + 2 dni

 

Jestem ciekawa, jak podoba się Wam moja sesja ciążowa w Wilanowie?

Lubicie oglądać zdjęcia z sesji ciążowych? Ja osobiście uwielbiam! A już niedługo na blogu pojawi się wpis „Sesja ciążowa – jak się przygotować? Pomysły na sesję z brzuszkiem”. A w nim mnóstwo rad dotyczących sesji ciążowej!

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.