Sesja ciążowa w lawendzie – mama i córka. Sukienka w paski i Gabi

Sesja ciążowa w lawendzie to moja kolejna propozycja na wyjątkowe kadry w ciąży.

 

Pola lawendowe można spotkać w całej Polsce! W tym roku lawenda zakwitła wyjątkowo wcześnie, a nasza sesja była wykonana stosunkowo późno, bo 3 lipca 2018. Wiem, że na przełomie czerwca i lipca pola lawendowe były ścinane, ale mam dobą wiadomość: lawenda kwitnie też jesienią, więc kto jeszcze nie ma sesji na lawendowym polu może nadrobić we wrześniu.

Jednak z tego, czego się dowiedziałam najlepszy czas na sesję zdjęciową jest od połowy czerwca do połowy lipca. Dużo też zależy od pogody – w tym roku maj i czerwiec były bardzo ciepłe i słoneczne. Dlatego też większość lawendy kwitła już od początku czerwca. Warto obserwować naturę i lawendowe pola jeśli chce się mieć piękne zdjęcia z brzuszkiem w tym wyjątkowym rajskim ogrodzie!

 

Tym razem podczas mojej sesji zdjęciowej ze mną przed obiektywem stanęła Gabi, która nie może się doczekać młodszego rodzeństwa! Codziennie pyta jak się czuję, czy nic mnie nie boli, czy może pogłaskać brzuszek? Wiem, że będzie bardzo opiekuńczą starszą siostrą!

Podczas sesji zdjęciowej każda z nas zerwała bukiet lawendy, by choć ułamek tej pięknej przyrody mieć w domu.

Sesja ciążowa z córką moim zdaniem jest przepięknym doświadczeniem zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Zresztą, zobaczcie nasze zdjęcia!

 

SESJA CIĄŻOWA W LAWENDZIE STYLIZACJA

 

Marysia

Sukienka w kolorowe paski z czarną przylegającą górą – Elilibutik cena 69 zł

Sukienka jest idealna na czas ciąży i nie tylko! Maxi sukienki są teraz bardzo modne i każda kobieta wygląda w takiej długiej. Za to brzuchatka czuje się lekko i komfortowo.

Okulary przeciwsłoneczne H&M cena 19 zł TUTAJ

Koszyczek KIABI

Biżuteria – złoty naszyjnik i kolczyki ForgetMeNot www.yes.pl

 

Gabi

Biała sukienka w czerwone paski KIABI

Różowa opaska z gwiazdkami 5-10-15

 

Zdjęcia wykonane: aparat Nikon D750, Tamron 70-200 mm, f2.8

Data wykonania zdjęć: 3 lipca 2018 r. 21 tydzień ciąży.

 

Muszę szczerze przyznać, że pokochałam sesje ciążowe w plenerze! I jeśli jest tutaj jakaś brzuchatka, która zastanawia się nad taką sesją to powiem głośno: zrób to teraz, bo później będziesz żałowała, że nie masz pięknych zdjęć w brzuszkiem! Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety – wyciśnij z niego tyle, ile się da!

 

A więcej moich zdjęć z sesji ciążowych zobaczysz tutaj SESJA CIĄŻOWA MARYSIA

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.