Filmowe Wakacje w Multikinie! Ale jakie!!!

 

Za tym Miśka i Gabi tęskniły chyba najbardziej. Kiedy z powodu lockdownu wiele rzeczy, do których się przyzwyczailiśmy, nie były dostępne, nasze dzieci pytały najczęściej o to kiedy pójdziemy na sale zabaw oraz kiedy wybierzemy się znowu na jakiś film do kina.

 

 

Obie atrakcje mamy już zaliczone i oczywiście mamy ochotę i plany na więcej, tym bardziej, że kino tego lata dla dzieci zapowiada się naprawdę interesująco, ba, imponująco! To chyba dlatego, że wszystkie premiery przeczekały cały lockdownowy czas właśnie na ten moment 🙂 .

 

 

Dziewczyna na wieść o tym, że jedziemy do Multikina dosłownie podskoczyły z radochy. Potem było wybieranie jaki film obejrzymy jako pierwszy, ta ekscytacja jak kiedyś 🙂 – naprawdę można za tym zatęsknić. Potem jeszcze w domu na długo przed wyjazdem do Wrocławia rozkminiały jakie przekąski sobie zamówią – czy popcorn słodki, czy słony, czy Kornel też zamówi już swój własny, czy też podzielą się z nim swoją porcją 🙂 My z kolei zastanawialiśmy się jak Kornel przyjmie swój pierwszy seans, ale to już duży przedszkolak – wszystko rozumiał i cieszył się nie mniej niż dziewczyny!

 

 

Decydujące zdanie co do wyboru tytułu miała oczywiście Gabi, jako najstarsza ma do tego pełne prawo – młodszym podoba się każda animacja, a Gabi ma już swoje wymagania i preferencje. Nie miała wątpliwości od początku, że pójdziemy na premierę Raya i ostatni smok – Gabi uwielbia fabuły gdzie występuje jakaś dziewczynka, kobieta w roli superbohaterki! 🙂

 

 

A wybieraliśmy z naprawdę arcyciekawych propozycji, które aktualnie Multikino ma w repertuarze, tutaj nasze TOP 4 które trafiło pod ostateczne obrady 🙂 A na końcu wpisu wszystkie aktualne propozycje Multikina dla dzieci w ramach Filmowych Wakacji. 🙂

 

 

POMYSŁ NA RODZINNY WEEKEND

Lato to piękna pogoda, dużo aktywności na dworze, ale też dni kiedy szaro i pada, i wtedy właśnie najlepszą opcją jest rodzinny seans w kinie! Aleeeee! Któż też i przed upałem nie lubi się czasem schować, odpocząć, odetchnąć? A przecież sale w Multikinie to wspaniałe obiekty klimatyzowane! Jakby tak w najgorętsze godziny dnia uciec w inny świat – fabuły i chłodu? 😉 My jesteśmy na tak!

 

AKCJA RODZINA DO KINA

A może jeszcze nie wiecie, że w Multikinie jest dostępna karta RODZINA DO KINA, z którą macie 20% zniżki na zakupu w barze kinowych oraz na zabawki w Multishopie? No, to już wiecie! 🙂 A to kolejny mocny magnes przyciągający właśnie do Multikina.

 

 

My jako rodzinka wielodzietna i z potomstwem w tak różnym wieku dbamy też zawsze o to by dobrać film, który będzie odpowiedni i będzie się podobał każdemu z naszych małych kinomaniaków. Producenci oczywiście podają deklarowany wiek młodego widza, jednak warto jeszcze samemu wstępnie zapoznać się z fabułą i estetyką wybranego filmu. Być może zapytać kogoś kto już był. To my, rodzice najlepiej znamy swoje dzieci i dobierzemy to co one lubią najbardziej.

 

 

FILMOWE PREMIERY MULTIKINO NA LATO

PREMIERY 2.07.2021

 

MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY: DROGA DO WOLNOSCI

https://multikino.pl/filmy/mustang-z-dzikiej-doliny-droga-do-wolnosci

Zwiastun do obejrzenia TUTAJ

 

 

RAYA I OSTATNI SMOK

https://multikino.pl/filmy/raya-i-ostatni-smok

Zwiastun do obejrzenia TUTAJ

 

 

PREMIERY 9.07

 

ELFINKI – dla malutkich dzieci

https://multikino.pl/filmy/elfinki

Zwiastun do obejrzenia TUTAJ

 

 

PIOTRUŚ PAN I ALICJA W KRAINIE CZARÓW

https://multikino.pl/filmy/piotrus-pan-i-alicja-w-krainie-czarow

Zwiastun do obejrzenia TUTAJ

 

 

PREMIERA 16.07.2021

 

KOSMICZNY MECZ 2: NOWA ERA

https://multikino.pl/filmy/kosmiczny-mecz-nowa-era

Zwiastun do obejrzenia TUTAJ

 

 

PREMIERY 23.07.2021

 

WOJNA Z DZIADKIEM

https://multikino.pl/filmy/wojna-z-dziadkiem

Zwiastun filmu zobacz więcej TUTAJ

 

KRAINA SMOKÓW

https://multikino.pl/filmy/kraina-smokow

Zwiastun filmu zobacz więcej TUTAJ

 

 

PREMIERA 30.07.2021

 

WYPRAWA DO DŻUNGLII

https://multikino.pl/filmy/wyprawa-do-dzungli

Wiastun filmu zobacz TUTAJ

 

 

PREMIERA 13.08.2021

 

WYROLOWANI

https://multikino.pl/filmy/wyrolowani

 

PREMIERA 20.08.2021

 

LASSIE, WRÓĆ!

https://multikino.pl/filmy/lassie-wroc

Zwiastun do obejrzenia TUTAJ

 

 

Przy tak bogatym repertuarze nie pozostaje nic innego jak powiedzieć: ZAPRASZAMY NA SALONY! To znaczy na SALE! Kinowe! 🙂

 

 

Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej Multikina.

 

 

Partnerem publikacji jest Multikino

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.